Tournament Draw
Round 32
Stefanoni,Lucie M. [Darien,CT]    
 
Bye    
Jemiolo,Andrea C [Stamford,CT]    
Ct 3, Fri, 10/13 5:10PM  
Bednar,Sydney C. [Greenwich,CT]    
Cummings,Katerina [Weston,MA]    
Ct 4, Fri, 10/13 5:10PM  
Cohen,Ella [New York,NY]    
Wilcox,Caroline [West Hartford,CT]    
Ct 5, Fri, 10/13 5:10PM  
Stoltz,McKenna [Bronxville,NY]    
Patel,Neeya D [Atlanta,GA]    
Ct 6, Fri, 10/13 5:10PM  
10  Gillis,Charlotte A. [Greenwich,CT]    
11  Bloch,Haley [Westport,CT]    
Ct 7, Fri, 10/13 5:10PM  
12  Bell,Charlotte E [Wellesley,MA]    
13  Dowling,Katherine [Lutherville,MD]    
Ct 8, Fri, 10/13 5:10PM  
14  Varma,Lara [Cos Cob,CT]    
15  McGuire,Marina [Cambridge,MA]    
Ct 9, Fri, 10/13 5:10PM  
16  Anwar,Qirrat [Boston,MA]    
17  Berling,Audrey C [Toledo,OH]    
 
18  Bye    
19  Oh,Penelope [Greenwich,CT]    
Ct 10, Fri, 10/13 5:10PM  
20  Sharma,Baani [Andover,MA]    
21  Delalio,Callie B [Syosset,NY]    
Ct 6, Fri, 10/13 5:45PM  
22  O'connor,Erin [Greenwich,CT]    
23  Spaulding,Skyler H [Portland,ME]    
Ct 7, Fri, 10/13 5:45PM  
24  Sapinski,Katherine [San Francisco,CA]    
25  Stoltz,Molly B [Bronxville,NY]    
Ct 8, Fri, 10/13 5:45PM  
26  Suntha,Kieran [Baltimore,MD]    
27  Delalio,Tana R. [Syosset,NY]    
Ct 9, Fri, 10/13 5:45PM  
28  Ervasti,Lark [Brooklyn,NY]    
29  Chugh,Tara [New Canaan,CT]    
Ct 10, Fri, 10/13 5:45PM  
30  Barber,Sophie [Rye,NY]    
31  Bye    
 
32  Supattapone,Emma [Hanover,NH]    
Round 16
Stefanoni,L  
 
Ct 1, Sat, 10/14 10:20AM  
Bednar,S  
  (7),1,7,5 
Cummings,K  
 9,5,1
Ct 2, Sat, 10/14 10:20AM  
Stoltz,M  
  3,2,5 
Patel,N  
 2,5,4
Ct 3, Sat, 10/14 10:20AM  
Bell,C  
  5,4,6 
Varma,L  
 4,4,(9),8
Ct 4, Sat, 10/14 10:20AM  
Anwar,Q  
  4,6,3 
Berling,A  
 
Ct 5, Sat, 10/14 10:20AM  
Oh,P  
  8,8,8 
O'connor,E  
 (6),4,15,(11),6
Ct 6, Sat, 10/14 10:20AM  
Sapinski,K  
  1,1,2 
Stoltz,M  
 3,3,4
Ct 7, Sat, 10/14 10:20AM  
Ervasti,L  
  7,7,5 
Chugh,T  
 8,3,5
Ct 8, Sat, 10/14 10:20AM  
Supattapone,E  
   
Quarters
Stefanoni,L  
 7,6,8
Ct 7, Sat, 10/14 3:00PM  
Stoltz,M  
  5,8,8 
Patel,N  
 4,7,5
Ct 8, Sat, 10/14 3:00PM  
Anwar,Q  
  3,2,5 
Berling,A  
 5,6,4
Ct 9, Sat, 10/14 3:00PM  
Sapinski,K  
  8,11,3 
Ervasti,L  
 8,6,(9),7
Ct 10, Sat, 10/14 3:00PM  
Supattapone,E  
  (9),(8),8,4,6 
Semis
Stoltz,M  
 8,9,(2),8
Ct 7, Sun, 10/15 9:30AM  
Anwar,Q  
  9,4,7 
Sapinski,K  
 11,5,4
Ct 8, Sun, 10/15 9:30AM  
Supattapone,E  
  12,7,(7),(6),6 
Finals
Anwar,Q  
 7,(4),11,5
Winner: Supattapone,E
(8),6,7,(7),4
Ct 8, Sun, 10/15 12:30PM  
Supattapone,E  
  (6),7,3,1 
3/4 Playoff
Stoltz,M  
 
Winner: Stoltz,M
9,4,(3),9
Ct 7, Sun, 10/15 12:30PM  
Sapinski,K