Tournament Draw
GCC Junior Gold
BU17 Singles

LC1, LC2, PRO, BAD, EXH = Germantown     PCC 1-6 = Philadelphia Cricket Club    cts 1-6=Philadelphia Squash Club   

Round 32
Joyce,Graham [Haverford,PA]    
 
Bye    
Mustafa,Sameer A. [Dublin,CA]    
Ct BAD, Fri, 1/5 7:30PM  
Mazzarelli,Christian [Philadelphia,PA]    
Shah,Christian [Villanova,PA]    
Ct LC1, Fri, 1/5 6:20PM  
Bam,Neil [Villanova,PA]    
Scholl,Jake B. [Erdenheim,PA]    
Ct LC2, Fri, 1/5 6:20PM  
Barr,Andrew T [Bloomfield Hills,MI]    
Bulbulia, Jacob [Short Hills,NJ]    
Ct PRO, Fri, 1/5 6:20PM  
10  Chen,Alex H [Great Falls,VA]    
11  Sankuratri,Yeshwin [Audubon,PA]    
Ct BAD, Fri, 1/5 6:20PM  
12  Kitahata,Garrett [Hillsborough,CA]    
13  Campbell,Quintin A [Haverford,PA]    
Ct EXH, Fri, 1/5 6:20PM  
14  Cook,Chase V. [Philadelphia,PA]    
15  Cruikshank,Robert P [Bronxville,NY]    
Ct LC1, Fri, 1/5 6:55PM  
16  Chen,Ryan A. [West Harrison,NY]    
17  Camiener,Hugh [Birmingham,MI]    
Ct LC2, Fri, 1/5 6:55PM  
18  Gupta,Abhimanyu [Danville,CA]    
19  Joyce,Carter [Haverford,PA]    
Ct PRO, Fri, 1/5 6:55PM  
20  Elsebaie,Yaseen [Milton,MA]    
21  Malani,Neal R [Saratoga,CA]    
Ct BAD, Fri, 1/5 6:55PM  
22  Feinstein,Nathan H [Pittsburgh,PA]    
23  Bose,Siddharth [Green Brook,NJ]    
Ct EXH, Fri, 1/5 6:55PM  
24  Rho,Jackson [Princeton,NJ]    
25  Valia,Kunal [Redwood City,CA]    
Ct LC1, Fri, 1/5 7:30PM  
26  Rau,Arun S. [New York,NY]    
27  Stavropoulos,William [Bryn Mawr,PA]    
Ct LC2, Fri, 1/5 7:30PM  
28  Wilkinson,Nick J. [New Haven,CT]    
29  Nam,Zach [New York,NY]    
Ct PRO, Fri, 1/5 7:30PM  
30  Darnell,Cameron [Bethesda,MD]    
31  Bye    
 
32  Suratt,Tate [Brooklyn,NY]    
Round 16
Joyce,G  
 
Ct LC1, Sat, 1/6 10:55AM  
Mazzarelli,C  
  8,7,4 
Shah,C  
 9,3,4
Ct LC2, Sat, 1/6 10:55AM  
Barr,A  
  2,2,6 
Bulbulia,  
 3,3,5
Ct PRO, Sat, 1/6 10:55AM  
Sankuratri,Y  
  6,6,9 
Campbell,Q  
 7,8,4
Ct BAD, Sat, 1/6 10:55AM  
Chen,R  
  12,6,1 
Camiener,H  
 3,6,11
Ct EXH, Sat, 1/6 10:55AM  
Elsebaie,Y  
  6,9,10 
Malani,N  
 6,4,7
Ct PRO, Sat, 1/6 11:30AM  
Rho,J  
  2,1,4 
Valia,K  
 5,2,2
Ct LC1, Sat, 1/6 11:30AM  
Wilkinson,N  
  (7),6,7,6 
Nam,Z  
 6,9,4
Ct LC2, Sat, 1/6 11:30AM  
Suratt,T  
   
Quarters
Mazzarelli,C  
 (5),9,11,9
Ct LC1, Sat, 1/6 3:50PM  
Barr,A  
  12,10,(9),9 
Sankuratri,Y  
 (1),7,(6),10,6
Ct LC2, Sat, 1/6 3:50PM  
Chen,R  
  (9),6,6,6 
Camiener,H  
 (8),6,16,(8),6
Ct LC1, Sat, 1/6 4:30PM  
Rho,J  
  13,(9),8,4 
Valia,K  
 5,(9),(8),8,4
Ct LC2, Sat, 1/6 4:30PM  
Nam,Z  
  6,(5),(9),7,6 
Semis
Barr,A  
 9,5,6
Ct PRO, Sat, 1/6 7:45PM  
Chen,R  
  (8),2,5,(8),4 
Camiener,H  
 8,(5),6,8
Ct BAD, Sat, 1/6 7:45PM  
Valia,K  
  8,10,(6),(6),6 
Finals
Barr,A  
 RE-11-8,11-4
Winner: Barr,A
4,13,(4),7
Ct PRO, Sun, 1/7 10:45AM  
Camiener,H  
  3,5,10 
3/4 Playoff
Chen,R  
 
Winner: Valia,K
RE-1-0
Ct LC1, Sun, 1/7 10:45AM  
Valia,K