Tournament Draw
GCC Junior Gold
BU11 Singles

LC1, LC2, PRO, BAD, EXH = Germantown     PCC 1-6 = Philadelphia Cricket Club    cts 1-6=Philadelphia Squash Club   

Round 32
Stait,Jamie [Ardmore,PA]    
 
Bye    
Srivastava,Neil    
Ct BAD, Fri, 1/5 4:00PM  
Schwarz,Rubens [Malvern,PA]    
Emery,Harrison [Greenwich,CT]    
 
Bye    
Bye    
 
Uppuluri,Ajay N [Short Hills,NJ]    
Chiang,Aiden [Princeton,NJ]    
 
10  Bye    
11  Bye    
 
12  Collins,Gray [Villanova,PA]    
13  Adibi,Daniel B [Haverford,PA]    
 
14  Bye    
15  Bye    
 
16  Lu,Zachary E [Charlotte,NC]    
17  Hemrajani,Raayan M    
 
18  Bye    
19  Bye    
 
20  Acharjee,Ian [Bronxville,NY]    
21  Pastel,Jackson [Greenwich,CT]    
 
22  Bye    
23  Bye    
 
24  McLaughlin,Colten [Newtown,PA]    
25  Mustafa,Faizaan [Dublin,CA]    
 
26  Bye    
27  Bye    
 
28  Zaky,Youssef [Paramus,NJ]    
29  Kitchel,Read [Bryn Mawr,PA]    
Ct EXH, Fri, 1/5 4:00PM  
30  Okonkwo,Steven [Pittsburgh,PA]    
31  Bye    
 
32  Gupta,Rohan [Brooklyn,NY]    
Round 16
Stait,J  
 
Ct PCC1, Fri, 1/5 7:00PM  
Schwarz,R  
  7,5,8 
Emery,H  
 
Ct PCC1, Fri, 1/5 4:30PM  
Uppuluri,A  
   
Chiang,A  
 
Ct PCC2, Fri, 1/5 4:30PM  
Collins,G  
   
Adibi,D  
 
Ct PCC1, Fri, 1/5 5:00PM  
Lu,Z  
   
Hemrajani,R  
 
Ct PCC1, Fri, 1/5 6:30PM  
Acharjee,I  
   
Pastel,J  
 
Ct PCC1, Fri, 1/5 6:00PM  
McLaughlin,C  
   
Mustafa,F  
 
Ct PCC1, Fri, 1/5 5:30PM  
Zaky,Y  
   
Kitchel,R  
 6,5,4
Ct PCC2, Fri, 1/5 7:00PM  
Gupta,R  
   
Quarters
Stait,J  
 6,6,6
Ct 1, Sat, 1/6 1:30PM  
Emery,H  
  8,9,9 
Chiang,A  
 5,11,5
Ct 2, Sat, 1/6 1:30PM  
Lu,Z  
  5,3,2 
Hemrajani,R  
 8,3,6
Ct 3, Sat, 1/6 1:30PM  
McLaughlin,C  
  10,(9),7,4 
Mustafa,F  
 7,3,2
Ct 4, Sat, 1/6 1:30PM  
Gupta,R  
  5,7,4 
Semis
Stait,J  
 8,4,8
Ct 5, Sat, 1/6 5:10PM  
Lu,Z  
  4,(10),(9),10,11 
McLaughlin,C  
 7,8,8
Ct 6, Sat, 1/6 5:10PM  
Gupta,R  
  8,11,(11),7 
Finals
Stait,J  
 (5),(4),11,4,1
Winner: Stait,J
(6),5,(9),7,8
Ct PRO, Sun, 1/7 8:40AM  
McLaughlin,C  
  DF 
3/4 Playoff
Lu,Z  
 
 
Bye