Tournament Draw
GCC Junior Gold
GU19 Singles

LC1, LC2, PRO, BAD, EXH = Germantown     PCC 1-6 = Philadelphia Cricket Club    cts 1-6=Philadelphia Squash Club   

Round 32
Mollenkopf,Caroline L. [Pittsford,NY]    
 
Bye    
Dubinski,Hannah [Philadelphia,PA]    
Ct PCC4, Fri, 1/5 4:30PM  
McGuire,Marina [Cambridge,MA]    
Glaser,Caroline J [Bryn Mawr,PA]    
 
Bye    
Bye    
 
Soroko,Lilly L [Philadelphia,PA]    
Lenfest,Alexa L. [Bryn Mawr,PA]    
 
10  Bye    
11  Bye    
 
12  Sankaran,Samira [Menlo Park,CA]    
13  Dowling,Katherine [Lutherville,MD]    
Ct LC2, Fri, 1/5 4:35PM  
14  Pae,Chloe [New York,NY]    
15  Bye    
 
16  Curran,Julia A [Bronxville,NY]    
17  Schneider,Isabella E [Gladwyne,PA]    
 
18  Bye    
19  Loupassi,Doxey [Richmond,VA]    
Ct PCC6, Fri, 1/5 4:30PM  
20  Palumbo,Chloe [Chicago,IL]    
21  Herman,Nina N. [Berwyn,PA]    
 
22  Bye    
23  Bye    
 
24  Weil,Kristen I [Wayne,PA]    
25  McGillicuddy,Erica [Toronto,ON]    
 
26  Bye    
27  Bye    
 
28  Kay,Theresa F [Haverford,PA]    
29  Suntha,Kieran [Baltimore,MD]    
Ct PCC5, Fri, 1/5 4:30PM  
30  Coss,Claire D. [Penn Valler,PA]    
31  Bye    
 
32  Moadel,Samantha [Old Westbury,NY]    
Round 16
Mollenkopf,C  
 
Ct PCC3, Fri, 1/5 8:30PM  
McGuire,M  
  2,5,7 
Glaser,C  
 
Ct PCC4, Fri, 1/5 8:00PM  
Soroko,L  
   
Lenfest,A  
 
Ct PCC5, Fri, 1/5 8:00PM  
Sankaran,S  
   
Dowling,K  
 5,6,4
Ct PCC6, Fri, 1/5 8:00PM  
Curran,J  
   
Schneider,I  
 
Ct PCC1, Fri, 1/5 8:30PM  
Loupassi,D  
  7,(7),7,6 
Herman,N  
 
Ct PCC5, Fri, 1/5 7:30PM  
Weil,K  
   
McGillicuddy,E  
 
Ct PCC3, Fri, 1/5 8:00PM  
Kay,T  
   
Suntha,K  
 7,1,8
Ct PCC2, Fri, 1/5 8:00PM  
Moadel,S  
   
Quarters
Mollenkopf,C  
 6,(8),3,0
Ct 1, Sat, 1/6 10:30AM  
Soroko,L  
  5,2,4 
Sankaran,S  
 (6),5,9,4
Ct 2, Sat, 1/6 10:30AM  
Curran,J  
  3,2,7 
Schneider,I  
 5,3,2
Ct 3, Sat, 1/6 10:30AM  
Herman,N  
  5,10,(10),(0),9 
McGillicuddy,E  
 9,3,4
Ct 4, Sat, 1/6 10:30AM  
Moadel,S  
  3,3,2 
Semis
Mollenkopf,C  
 7,5,11
Ct PRO, Sat, 1/6 6:25PM  
Curran,J  
  4,5,6 
Herman,N  
 8,(6),(7),9,7
Ct BAD, Sat, 1/6 6:25PM  
McGillicuddy,E  
  (13),(7),5,7,4 
Finals
Mollenkopf,C  
 (2),9,8,8
Winner: McGillicuddy,E
7,9,(5),7
Ct BAD, Sun, 1/7 11:30AM  
McGillicuddy,E  
  (8),7,4,7 
3/4 Playoff
Curran,J  
 
Winner: Curran,J
3,6,7
Ct LC2, Sun, 1/7 11:30AM  
Herman,N