Tournament Draw
GCC Junior Gold
GU15 Singles

LC1, LC2, PRO, BAD, EXH = Germantown     PCC 1-6 = Philadelphia Cricket Club    cts 1-6=Philadelphia Squash Club   

Round 32
Mollenkopf,Kacey [Pittsford,NY]    
 
Bye    
Hung,Olivia [Chatham,NJ]    
Ct PCC6, Fri, 1/5 5:30PM  
McGillicuddy,Leah [Toronto,ON]    
Worth,Callie [Brooklyn,NY]    
Ct PCC4, Fri, 1/5 6:00PM  
McIntyre,Lily [Philadelphia,PA]    
Bye    
 
Lee,Sophia [Media,PA]    
Pearson,Lucy C. [Philadelphia,PA]    
 
10  Bye    
11  Lee,Lindsay C [Haverford,PA]    
Ct PCC5, Fri, 1/5 6:00PM  
12  Dichter,Jaclyn I. [Wayne,PA]    
13  Schutt,Bridget A [Wilmington,DE]    
Ct PCC6, Fri, 1/5 6:00PM  
14  Conger,Wynne S. [Bryn Mawr,PA]    
15  Bye    
 
16  Kacergis,Mary [Malvern,PA]    
17  Neild,Elaine C [Bronxville,NY]    
 
18  Bye    
19  Weiss,Evan M [Philadelphia,PA]    
Ct PCC3, Fri, 1/5 6:30PM  
20  Pande,Avika [Wayne,PA]    
21  Prokes,Ava [Rego Park,NY]    
Ct PCC4, Fri, 1/5 6:30PM  
22  Kim,Kylie E [New York,NY]    
23  Bye    
 
24  Popat,Sarita [Short Hills,NJ]    
25  Mills,Eliza [Stamford,CT]    
 
26  Bye    
27  Bramen,Sydney [Bryn Mawr,PA]    
Ct PCC5, Fri, 1/5 6:30PM  
28  Burnham,Lindsey [Bryn Mawr,PA]    
29  Jiang,Sofia [Alpine,NJ]    
Ct PCC6, Fri, 1/5 6:30PM  
30  Mustafa,Aneesa I. [Dublin,CA]    
31  Bye    
 
32  Taylor,Nathalie [Philadelphia,PA]    
Round 16
Mollenkopf,K  
 
Ct 4, Sat, 1/6 8:30AM  
McGillicuddy,L  
  9,9,(9),9 
Worth,C  
 2,3,4
Ct 5, Sat, 1/6 8:30AM  
Lee,S  
   
Pearson,L  
 
Ct 6, Sat, 1/6 9:00AM  
Dichter,J  
  9,2,10 
Schutt,B  
 7,10,8
Ct 1, Sat, 1/6 9:00AM  
Kacergis,M  
   
Neild,E  
 
Ct 2, Sat, 1/6 9:00AM  
Pande,A  
  4,11,2 
Prokes,A  
 7,3,6
Ct 3, Sat, 1/6 9:00AM  
Popat,S  
   
Mills,E  
 
Ct 4, Sat, 1/6 9:00AM  
Burnham,L  
  5,6,8 
Jiang,S  
 8,(11),6,12
Ct 5, Sat, 1/6 9:00AM  
Taylor,N  
   
Quarters
Mollenkopf,K  
 (10),6,4,6
Ct 1, Sat, 1/6 3:00PM  
Lee,S  
  11,6,7 
Pearson,L  
 8,6,7
Ct 2, Sat, 1/6 3:00PM  
Kacergis,M  
  6,4,4 
Pande,A  
 10,8,7
Ct 3, Sat, 1/6 3:00PM  
Prokes,A  
  (8),6,5,7 
Mills,E  
 (7),8,2,9
Ct 4, Sat, 1/6 3:00PM  
Taylor,N  
  6,10,8 
Semis
Mollenkopf,K  
 11,2,5
Ct 5, Sun, 1/7 6:50PM  
Pearson,L  
  8,(9),2,6 
Prokes,A  
 2,4,4
Ct 6, Sat, 1/6 6:50PM  
Mills,E  
  9,(10),4,8 
Finals
Mollenkopf,K  
 5,7,(9),12
Winner: Prokes,A
(7),16,(10),5,6
Ct BAD, Sun, 1/7 10:00AM  
Prokes,A  
  8,5,8 
3/4 Playoff
Pearson,L  
 
Winner: Mills,E
9,5,(5),7
Ct LC2, Sun, 1/7 10:00AM  
Mills,E