Tournament Draw
Round 32
Sutherby,Charlie M. [Radnor,PA]    
Ct 4, Fri, 4/20 12:20PM  
Bathija,Rohil P [Houston,TX]    
Parente,Nicholas S. [Bryn Mawr,PA]    
Ct 6, Fri, 4/20 12:20PM  
Comyns,Will [New Canaan,CT]    
Geraci,Victor Maximilian [New York,NY]    
Ct 13, Fri, 4/20 12:20PM  
Dowling,Clark [Lutherville Timonium,MD]    
Ohrstrom,Henry [The Plains,VA]    
Ct 14, Fri, 4/20 12:20PM  
Rankin,Thomas B [Atlanta,GA]    
Saeed,Abbas A [Sherborn,MA]    
Ct 1, Fri, 4/20 1:00PM  
10  Merrill,Charles [Locust Valley,NY]    
11  Schwartz,Alexander [North Andover,MA]    
Ct 4, Fri, 4/20 1:00PM  
12  Prager,Gus [New York,NY]    
13  Angelakis,Marker J. [Gladwyne,PA]    
Ct 6, Fri, 4/20 1:00PM  
14  Jones,Will [Greenwich,CT]    
15  Lehv,Peter [New York,NY]    
Ct 7, Fri, 4/20 1:00PM  
16  Pemmireddy,Raghav C [Somerset,NJ]    
17  Stein,Brent [Paradise Valley,AZ]    
Ct 11, Fri, 4/20 1:00PM  
18  Noonan,Patrick K [Chapel Hill,NC]    
19  Chen,William [Bethesda,MD]    
Ct 13, Fri, 4/20 1:00PM  
20  Good,Jacob L. [Shaker Heights,OH]    
21  Mazzarelli,James S. [Philadelphia,PA]    
Ct 14, Fri, 4/20 1:00PM  
22  Park,Winston [Baltimore,MD]    
23  Reith,George G [Baltimore,MD]    
Ct 1, Fri, 4/20 1:40PM  
24  Keller,Pk [Rye,NY]    
25  Wambach,Julian D [Westwood,MA]    
Ct 4, Fri, 4/20 1:40PM  
26  Langdon,William M [Maitland,FL]    
27  Somerby,Henry [Brooklyn,NY]    
Ct 6, Fri, 4/20 1:40PM  
28  Maguire,Tyler [Middletown,RI]    
29  Crawford,Quinton Ayres [Boston,MA]    
Ct 7, Fri, 4/20 1:40PM  
30  Sutherby,John P. [Radnor,PA]    
31  Thomas,Logan [Lutherville Timonium,MD]    
Ct 11, Fri, 4/20 1:40PM  
32  Kramer,Eli W [Brooklyn,NY]    
Round 16
Sutherby,C  
 3,7,2
Ct 4, Fri, 4/20 6:35PM  
Comyns,W  
  7,(8),7,5 
Geraci,V  
 4,7,5
Ct 6, Fri, 4/20 6:35PM  
Rankin,T  
  4,3,6 
Saeed,A  
 8,3,3
Ct 1, Fri, 4/20 7:15PM  
Prager,G  
  4,8,14 
Angelakis,M  
 2,4,7
Ct 4, Fri, 4/20 7:15PM  
Pemmireddy,R  
  5,5,6 
Stein,B  
 6,2,5
Ct 6, Fri, 4/20 7:15PM  
Chen,W  
  (6),7,6,3 
Mazzarelli,J  
 8,(8),10,8
Ct 1, Fri, 4/20 7:55PM  
Keller,P  
  8,(6),(12),3,2 
Wambach,J  
 4,7,3
Ct 4, Fri, 4/20 7:55PM  
Somerby,H  
  4,2,9 
Crawford,Q  
 10,6,4
Ct 6, Fri, 4/20 7:55PM  
Kramer,E  
  5,4,7 
Quarters
Sutherby,C  
 8,5,7
Ct 1, Sat, 4/21 1:45PM  
Geraci,V  
  10,3,6 
Saeed,A  
 6,4,(7),(9),6
Ct 3, Sat, 4/21 1:45PM  
Pemmireddy,R  
  5,6,8 
Stein,B  
 7,7,(8),6
Ct 4, Sat, 4/21 1:45PM  
Keller,P  
  6,9,7 
Somerby,H  
 7,(8),6,5
Ct 5, Sat, 4/21 1:45PM  
Kramer,E  
  5,7,8 
Semis
Sutherby,C  
 8,5,1
Ct 4, Sat, 4/21 7:05PM  
Saeed,A  
  10,6,8 
Stein,B  
 10,8,(5),11
Ct 5, Sat, 4/21 7:05PM  
Kramer,E  
  3,8,4 
Finals
Sutherby,C  
 8,8,3
Winner: Kramer,E
7,8,(5),3
Ct 4, Sun, 4/22 1:30PM  
Kramer,E  
  8,6,7 
3/4 Playoff
Saeed,A  
 
Winner: Saeed,A
(10),6,(7),7,12
Ct 3, Sun, 4/22 1:30PM  
Stein,B