Tournament Draw
Round 32
Eun,Bennett [New York,NY]    
Ct 1, Fri, 4/7 8:00AM  
Korengold,Benjamin [Bronxville,NY]    
Woodward,Holden [Richmond,VA]    
Ct 2, Fri, 4/7 8:00AM  
Jacobs,Dietrich A. [Boston,MA]    
Johnson,Griffin L. [New York,NY]    
Ct 3, Fri, 4/7 8:00AM  
Levy,Eli [Williamstown,MA]    
Wong,Mark [Scarsdale,NY]    
Ct 5, Fri, 4/7 8:00AM  
Callaway,Harrison [Port Chester,NY]    
Kempner,Teddy G. [New York,NY]    
Ct 1, Fri, 4/7 8:35AM  
10  Srivastava,Rishi [Berwyn,PA]    
11  Nair,Samarth [Downingtown,PA]    
Ct 2, Fri, 4/7 8:35AM  
12  Santoro,Will [Boston,MA]    
13  Soltanian,Thomas R [Hunt Valley,MD]    
Ct 3, Fri, 4/7 8:35AM  
14  Cossrow,Ben [Jenkintown,PA]    
15  Killinger,Ramsay S [Wyndmoor,PA]    
Ct 5, Fri, 4/7 8:35AM  
16  Sidhu,Kabir S [South Plainfield,NJ]    
17  Grissom JR,Jacob [Chicago,IL]    
Ct 8, Fri, 4/7 8:35AM  
18  Klein,Bennett [Greenwich,CT]    
19  Majmudar,Anand    
Ct 9, Fri, 4/7 8:35AM  
20  Friz,Charlie [Wilmington,DE]    
21  Greppin,Chase C [Shaker Heights,OH]    
Ct 1, Fri, 4/7 9:10AM  
22  Mullin,John H. [Cincinnati,OH]    
23  Fink,Nicholas W. [New York,NY]    
Ct 2, Fri, 4/7 9:10AM  
24  Wen,Evan [Short Hills,NJ]    
25  Nemani,Dhruv [Saratoga,CA]    
Ct 3, Fri, 4/7 9:10AM  
26  Poirier,Hudson [Wellesley,MA]    
27  Lee,Marcus J [New York,NY]    
Ct 5, Fri, 4/7 9:10AM  
28  Jolly,Shan [Palo Alto,CA]    
29  Mudaliar,Ashwin A [Marietta,GA]    
Ct 8, Fri, 4/7 9:10AM  
30  Sheumack,Thomas [Bronxville,NY]    
31  Arasappan,Arjun [Berwyn,PA]    
Ct 9, Fri, 4/7 9:10AM  
32  Yu,Owen [Downingtown,PA]    
Round 16
Eun,B  
 5,6,8
Ct 1, Fri, 4/7 3:00PM  
Jacobs,D  
  1,2,4 
Johnson,G  
 (11),9,6,5
Ct 2, Fri, 4/7 3:00PM  
Callaway,H  
  9,7,5 
Srivastava,R  
 4,(13),(10),4,8
Ct 3, Fri, 4/7 3:00PM  
Nair,S  
  (8),8,6,3 
Soltanian,T  
 2,7,5
Ct 1, Fri, 4/7 3:35PM  
Sidhu,K  
  7,3,1 
Grissom JR,J  
 4,4,8
Ct 2, Fri, 4/7 3:35PM  
Majmudar,A  
  2,6,6 
Greppin,C  
 11,11,6
Ct 3, Fri, 4/7 3:35PM  
Wen,E  
  1,8,1 
Nemani,D  
 10,6,(5),9
Ct 1, Fri, 4/7 4:10PM  
Lee,M  
  (9),(9),7,4,10 
Sheumack,T  
 5,4,2
Ct 2, Fri, 4/7 4:10PM  
Yu,O  
  (9),7,3,4 
Quarters
Eun,B  
 6,9,8
Ct 1, Sat, 4/8 10:20AM  
Callaway,H  
  5,(9),(8),6,6 
Nair,S  
 (9),7,7,5
Ct 2, Sat, 4/8 10:20AM  
Sidhu,K  
  7,5,5 
Grissom JR,J  
 (7),(5),6,6,8
Ct 3, Sat, 4/8 10:20AM  
Greppin,C  
  (5),(3),7,9,7 
Lee,M  
 (3),7,4,5
Ct 4, Sat, 4/8 10:20AM  
Yu,O  
  5,6,3 
Semis
Eun,B  
 8,(7),6,7
Ct 1, Sat, 4/8 5:30PM  
Sidhu,K  
  9,(10),1,3 
Grissom JR,J  
 8,4,4
Ct 2, Sat, 4/8 5:30PM  
Yu,O  
  9,5,4 
Finals
Sidhu,K  
 2,2,(11),(8),6
Winner: Sidhu,K
4,(14),6,(12),7
Ct 3, Sun, 4/9 10:15AM  
Yu,O  
  5,7,6 
3/4 Playoff
Eun,B  
 
Winner: Eun,B
5,4,6
Ct 4, Sun, 4/9 10:15AM  
Grissom JR,J