Tournament Draw
Round 32
Lesperance,Devon A [New York,NY]    
Ct 4, Fri, 4/7 9:45AM  
Solecki,Ariana [Brooklyn,NY]    
Spencer,India S. [Santa Barbara,CA]    
Ct 6, Fri, 4/7 9:45AM  
O'Connor,Anne [Greenwich,CT]    
Ackerman,Ellie [Dedham,MA]    
Ct 7, Fri, 4/7 9:45AM  
Cohen,Ella [New York,NY]    
Pearson,Lucy C. [Philadelphia,PA]    
Ct 8, Fri, 4/7 9:45AM  
Mills,Eliza [Stamford,CT]    
Hemani,Mahek [Watchung,NJ]    
Ct 10, Fri, 4/7 9:45AM  
10  Chin,Caroline [New York,NY]    
11  Chen,Natalie J [Lexington,MA]    
Ct 11, Fri, 4/7 9:45AM  
12  Cho,Chelsea Y [Andover,MA]    
13  Hatstadt,Ashley [Greenwich,CT]    
Ct 4, Fri, 4/7 10:20AM  
14  Oas,Makayla    
15  Weise,Elizabeth I. [New York,NY]    
Ct 6, Fri, 4/7 10:20AM  
16  Chugh,Tara [New Canaan,CT]    
17  Carter,Emma [Chicago,IL]    
Ct 7, Fri, 4/7 10:20AM  
18  Jolly,Mehma [Palo Alto,CA]    
19  Rorke,Abbie C. [Philadelphia,PA]    
Ct 10, Fri, 4/7 10:20AM  
20  Neild,Elaine C [Bronxville,NY]    
21  Lee,Isabelle [Media,PA]    
Thu, 4/6 12:00AM  
22  Nelson,Connie [Cincinnati,OH]    
23  Lee,Sophia [Media,PA]    
Ct 4, Fri, 4/7 10:55AM  
24  Thawani,Maanvi [San Jose,CA]    
25  Flaherty,Grace W. [Malvern,PA]    
Ct 6, Fri, 4/7 10:55AM  
26  Engelman,Ruth [Bryn Mawr,PA]    
27  Dyson,Sadie [New York,NY]    
Ct 7, Fri, 4/7 10:55AM  
28  Husain,Aalia N. [Potomac,MD]    
29  Meyerson,Megan E [New Canaan,CT]    
Ct 10, Fri, 4/7 10:55AM  
30  Monderer,Nieve [New York,NY]    
31  Bloch,Haley [Westport,CT]    
Ct 11, Fri, 4/7 10:55AM  
32  Woodward,Willow A [Bedford Corners,NY]    
Round 16
Lesperance,D  
 2,7,6
Ct 4, Fri, 4/7 4:10PM  
Spencer,I  
  (10),(4),14,7,5 
Cohen,E  
 (9),6,10,8
Ct 5, Fri, 4/7 4:10PM  
Pearson,L  
  6,5,6 
Hemani,M  
 3,6,5
Ct 6, Fri, 4/7 4:10PM  
Cho,C  
  8,4,8 
Hatstadt,A  
 9,3,9
Ct 7, Fri, 4/7 4:10PM  
Chugh,T  
  6,3,4 
Carter,E  
 6,0,5
Ct 4, Fri, 4/7 4:45PM  
Neild,E  
  11,5,(8),6 
Nelson,C  
 DF
Ct 5, Fri, 4/7 4:45PM  
Thawani,M  
  10,3,(6),4 
Flaherty,G  
 10,4,3
Ct 6, Fri, 4/7 4:45PM  
Husain,A  
  11,10,9 
Meyerson,M  
 9,8,9
Ct 7, Fri, 4/7 4:45PM  
Woodward,W  
  3,2,4 
Quarters
Lesperance,D  
 7,6,5
Ct 1, Sat, 4/8 9:45AM  
Pearson,L  
  5,5,4 
Hemani,M  
 8,2,8
Ct 2, Sat, 4/8 9:45AM  
Chugh,T  
  3,1,(9),3 
Carter,E  
 7,(9),10,8
Ct 3, Sat, 4/8 9:45AM  
Thawani,M  
  4,2,4 
Flaherty,G  
 (0),8,6,9
Ct 4, Sat, 4/8 9:45AM  
Meyerson,M  
  (6),(5),7,10,13 
Semis
Lesperance,D  
 (9),8,6,(8),3
Ct 3, Sat, 4/8 6:10PM  
Chugh,T  
  7,7,7 
Carter,E  
 6,11,8
Ct 4, Sat, 4/8 6:10PM  
Meyerson,M  
  3,13,(13),9 
Finals
Chugh,T  
 3,4,2
Winner: Chugh,T
(7),5,4,5
Ct 2, Sun, 4/9 11:00AM  
Carter,E  
  3,7,8 
3/4 Playoff
Lesperance,D  
 
Winner: Lesperance,D
9,4,(14),(8),7
Ct 1, Sun, 4/9 11:00AM  
Meyerson,M