Tournament Draw
Round 32
Ezratty,William [Greenwich,CT]    
Ct 10, Fri, 9/27 4:00PM  
Keigher,Peter H. [Greenwich,CT]    
Vanderhorst,Jack [Buffalo,NY]    
Ct 9, Fri, 9/27 4:00PM  
Leech,Gannon [Pittsburgh,PA]    
Moyer,Maximo L [Berwyn,PA]    
Ct 8, Fri, 9/27 4:00PM  
Durfee,Teddy [Bedford Hills,NY]    
Mocorrea,Thomas F. [Locust Valley,NY]    
Ct 7, Fri, 9/27 4:00PM  
Miller,Peter C [Bryn Mawr,PA]    
Kurtin,Alexander [Chestnut Hill,MA]    
Ct 6, Fri, 9/27 4:00PM  
10  Watkins,Robert [Brookline,MA]    
11  Supattapone,Sam [Hanover,NH]    
Ct 5, Fri, 9/27 4:00PM  
12  Rhee,Jacob [Englewood Cliffs,NJ]    
13  Koeppel,Cole [Boston,MA]    
Ct 4, Fri, 9/27 4:00PM  
14  Holey,William C [Greenwich,CT]    
15  Lazor,Jack M. [West Hartford,CT]    
Ct 3, Fri, 9/27 4:00PM  
16  Rubin,David C. [Brookline,MA]    
17  Best,Theodore S. [Brooklyn,NY]    
Ct 2, Fri, 9/27 4:00PM  
18  Patel,Vishan [Atlanta,GA]    
19  Merrill,Alexander O. [Locust Valley,NY]    
Ct 1, Fri, 9/27 4:00PM  
20  Braff,William [Locust Valley, Ny,NY]    
21  Worth,Tiber M. [Brooklyn,NY]    
Ct 7, Fri, 9/27 3:30PM  
22  Patel,Ishaan S. [Cos Cob,CT]    
23  Halprin,Alexander E. [Saddle River,NJ]    
Ct 8, Fri, 9/27 3:30PM  
24  Kanwal,Deven S. [Boston,MA]    
25  Armour,Robinson J. [New Haven,CT]    
Ct 9, Fri, 9/27 3:30PM  
26  Hanson,Tarquin [Greenwich,CT]    
27  Mailman,Max R. [Stamford,CT]    
Ct 10, Fri, 9/27 3:30PM  
28  Martin,Henry [Brooklyn,NY]    
29  Loop,Christian [Wellesley,MA]    
Ct 9, Fri, 9/27 4:30PM  
30  Taylor,George [Greenwich,CT]    
31  Campbell,William P [Norwich,VT]    
Ct 10, Fri, 9/27 4:30PM  
32  Martino,Tucker V. [Harrison,NY]    
Round 16
Ezratty,W  
 0,3,1
Ct 2, Sat, 9/28 9:30AM  
Leech,G  
  4,6,9 
Moyer,M  
 6,9,(13),9
Ct 3, Sat, 9/28 9:30AM  
Miller,P  
  4,9,1 
Kurtin,A  
 3,3,4
Ct 9, Sat, 9/28 9:30AM  
Rhee,J  
  3,8,11 
Koeppel,C  
 (4),7,11,8
Ct 4, Sat, 9/28 9:30AM  
Rubin,D  
  8,6,2 
Best,T  
 1,0,2
Ct 5, Sat, 9/28 9:30AM  
Braff,W  
  3,(9),6,(6),10 
Worth,T  
 2,5,3
Ct 6, Sat, 9/28 9:30AM  
Kanwal,D  
  1,1,1 
Armour,R  
 1,2,1
Ct 7, Sat, 9/28 9:30AM  
Martin,H  
  2,7,7 
Loop,C  
 7,9,5
Ct 8, Sat, 9/28 9:30AM  
Martino,T  
  2,2,4 
Quarters
Ezratty,W  
 3,6,8
Ct 4, Sat, 9/28 4:00PM  
Moyer,M  
  (10),6,7,(2),8 
Rhee,J  
 9,(10),10,8
Ct 5, Sat, 9/28 4:00PM  
Rubin,D  
  9,9,5 
Best,T  
 7,4,5
Ct 6, Sat, 9/28 4:00PM  
Kanwal,D  
  (8),13,5,3 
Armour,R  
 9,(7),9,6
Ct 7, Sat, 9/28 4:00PM  
Martino,T  
  8,(8),6,8 
Semis
Ezratty,W  
 7,7,11
Ct 8, Sun, 9/29 9:30AM  
Rhee,J  
  9,5,(7),5 
Best,T  
 4,6,3
Ct 10, Sun, 9/29 9:30AM  
Martino,T  
  4,(10),6,(9),8 
Finals
Ezratty,W  
 7,3,8
Winner: Ezratty,W
(10),11,11,(15),3
Sun, 9/29   
Martino,T  
  10,10,(8),(10),4 
3/4 Playoff
Rhee,J  
 
Winner: Best,T
(6),(6),8,6,6
Ct 8, Sun, 9/29 12:40PM  
Best,T