Tournament Draw
Round 32
Solecki,Ariana [Brooklyn,NY]    
 
Bye    
Ruperto,Anne [Jacksonville,FL]    
Ct 1, Fri, 4/25 1:40PM  
Pearson,Margaret Y [Philadelphia,PA]    
Gupta,Anushka C [Portland,OR]    
Ct 2, Fri, 4/25 1:40PM  
Welker,Natalia [Farmington,CT]    
Tyminski,Isabella J. [Devon,PA]    
Ct 3, Fri, 4/25 1:40PM  
Flinn,Nina [Penn Valley,PA]    
Ivashina,Alice [New York,NY]    
Ct 4, Fri, 4/25 1:40PM  
10  Stevens,Sh-kyrah [Bronx,NY]    
11  Quayle,Zoe A. [Bryn Mawr,PA]    
Ct 5, Fri, 4/25 1:40PM  
12  Delalio,Tana R. [Syosset,NY]    
13  Dominguez,Karla [Bronx,NY]    
Ct 6, Fri, 4/25 1:40PM  
14  Luna,Melanie [New Haven,CT]    
15  Anderson,Amelia [Englewood,NJ]    
Ct 7, Fri, 4/25 1:40PM  
16  Bokhari,Maya J. [Milton,MA]    
17  Glaser,Caroline J [Bryn Mawr,PA]    
 
18  Bye    
19  Stevens,Ali [Buffalo,NY]    
Ct 13, Fri, 4/25 1:40PM  
20  Tessitore,Nicolina M. [Wallingford,CT]    
21  Delalio,Callie B [Syosset,NY]    
Ct 15, Fri, 4/25 1:40PM  
22  Kelleher,Dylan [Brooklyn,NY]    
23  Correa,Stacey [New Haven,CT]    
Ct 14, Fri, 4/25 1:05PM  
24  Feliciano,Jocelyn [New Haven,CT]    
25  Solecki,Amanda J. [Brooklyn,NY]    
Ct 15, Fri, 4/25 1:05PM  
26  Sao,Ami B [Sudbury,MA]    
27  Escalera,Karen [New Haven,CT]    
Ct 2, Fri, 4/25 1:05PM  
28  Vander,Caroline A [Villanova,PA]    
29  Hopkins,Ellie [Newtown Square,PA]    
Ct 4, Fri, 4/25 1:05PM  
30  Khan,Zahra [Clarence Center,NY]    
31  Bye    
 
32  Williams,Cheney S. [Rosemont,PA]    
Round 16
Solecki,A  
 
Ct 5, Fri, 4/25 4:45PM  
Pearson,M  
  0,6,9 
Gupta,A  
 3,7,5
Ct 6, Fri, 4/25 4:45PM  
Tyminski,I  
  3,6,4 
Ivashina,A  
 2,6,4
Ct 7, Fri, 4/25 4:45PM  
Quayle,Z  
  8,4,(6),(4),9 
Dominguez,K  
 7,5,4
Ct 8, Fri, 4/25 4:45PM  
Bokhari,M  
  3,1,2 
Glaser,C  
 
Ct 9, Fri, 4/25 4:45PM  
Tessitore,N  
  4,0,4 
Delalio,C  
 0,4,1
Ct 10, Fri, 4/25 4:45PM  
Feliciano,J  
  6,8,5 
Solecki,A  
 5,8,(9),7
Ct 11, Fri, 4/25 4:45PM  
Vander,C  
  (14),9,7,7 
Hopkins,E  
 1,1,4
Ct 12, Fri, 4/25 4:45PM  
Williams,C  
   
Quarters
Pearson,M  
 6,11,6
Ct 1, Sat, 4/26 10:00AM  
Tyminski,I  
  3,1,2 
Ivashina,A  
 12,6,9
Ct 3, Sat, 4/26 10:00AM  
Bokhari,M  
  (4),6,(9),4,5 
Tessitore,N  
 (6),9,5,(13),6
Ct 6, Sat, 4/26 10:00AM  
Feliciano,J  
  6,1,9 
Solecki,A  
 6,6,10
Ct 9, Sat, 4/26 10:00AM  
Hopkins,E  
  7,5,(8),(8),8 
Semis
Pearson,M  
 6,3,4
Ct 1, Sat, 4/26 2:10PM  
Bokhari,M  
  11,9,8 
Feliciano,J  
 6,5,7
Ct 9, Sat, 4/26 2:45PM  
Solecki,A  
  6,5,(7),(7),9 
Finals
Pearson,M  
 7,6,6
Winner: Solecki,A
7,(10),(5),10,8
Ct 9, Sun, 4/27 10:30AM  
Solecki,A  
  7,12,2 
3/4 Playoff
Bokhari,M  
 
Winner: Feliciano,J
(10),10,7,12
Ct 6, Sun, 4/27 10:30AM  
Feliciano,J