Tournament Draw
Round 32
McIntyre,Myles [Andover,MA]    
Ct BER5, Fri, 4/11 9:00AM  
Fischer,Carson [Villanova,PA]    
Scherl,Jesse [Tenafly,NJ]    
Ct BER6, Fri, 4/11 9:00AM  
McLaren,Will [Greenwich,CT]    
Shatzman,Morgan [Newtown Square,PA]    
Ct BER1, Fri, 4/11 9:30AM  
Sankuratri,Yeshwin [Audubon,PA]    
Grissom JR,Peter [Louisville,KY]    
Ct BER2, Fri, 4/11 9:30AM  
Baldini,Cj [West Hartford,CT]    
Merrill,Charles [Locust Valley,NY]    
Ct BER3, Fri, 4/11 9:30AM  
10  Stavropoulos,William [Bryn Mawr,PA]    
11  Mazzarelli,Christian [Philadelphia,PA]    
Ct BER4, Fri, 4/11 9:30AM  
12  Wurts,Merritt W. [Wyndmoor,PA]    
13  Gampala,Roshan [Cupertino,CA]    
Ct BER5, Fri, 4/11 9:30AM  
14  Lee,Andrew J. [Weston,MA]    
15  Dougherty,Justin [Wyndmoor,PA]    
Ct BER6, Fri, 4/11 9:30AM  
16  Heath,Charles S [Greenwich,CT]    
17  Shah,Christian [Villanova,PA]    
Ct BER1, Fri, 4/11 10:00AM  
18  Lehv,Peter [New York,NY]    
19  Scholl,Jake B. [Erdenheim,PA]    
Ct BER2, Fri, 4/11 10:00AM  
20  Orr,Maxwell E [Haverford,PA]    
21  Schiltz,Benjamin C. [Wilmington,DE]    
Ct BER3, Fri, 4/11 10:00AM  
22  Lamp,Alden B. [Short Hills,NJ]    
23  Barr,Justin D [Bronxville,NY]    
Ct BER4, Fri, 4/11 10:00AM  
24  Raskin Lantos,Joey [Cambridge,MA]    
25  Narayanan,Hari [Newton,MA]    
Ct BER5, Fri, 4/11 10:00AM  
26  Bradley,Hayes [Birmingham,MI]    
27  Cook,Chase V. [Philadelphia,PA]    
Ct BER6, Fri, 4/11 10:00AM  
28  Rabner,Jake H. [Pittsburgh,PA]    
29  Driscoll,Robert W. [Wayne,PA]    
Ct BER5, Fri, 4/11 10:30AM  
30  Freed,Samuel [Wellesley,MA]    
31  Chen,Ryan A. [Bedford,NY]    
Ct BER6, Fri, 4/11 10:30AM  
32  Rho,Jackson [Princeton,NJ]    
Round 16
McIntyre,M  
 6,3,6
Ct BER3, Fri, 4/11 4:40PM  
McLaren,W  
  4,2,7 
Shatzman,M  
 5,6,(5),8
Ct BER4, Fri, 4/11 4:40PM  
Baldini,C  
  8,9,8 
Merrill,C  
 9,(10),5,9
Ct BER5, Fri, 4/11 4:40PM  
Mazzarelli,C  
  (5),5,7,(4),7 
Gampala,R  
 8,8,9
Ct BER6, Fri, 4/11 4:40PM  
Heath,C  
  3,12,8 
Shah,C  
 3,1,6
Ct BER1, Fri, 4/11 5:15PM  
Orr,M  
  8,(8),9,8 
Schiltz,B  
 6,5,9
Ct BER2, Fri, 4/11 5:15PM  
Raskin Lantos,J  
  12,4,7 
Narayanan,H  
 9,4,7
Ct BER3, Fri, 4/11 5:15PM  
Rabner,J  
  6,4,8 
Driscoll,R  
 1,9,7
Ct BER4, Fri, 4/11 5:15PM  
Rho,J  
  2,5,6 
Quarters
McIntyre,M  
 5,1,7
Ct EA2, Sat, 4/12 10:05AM  
Shatzman,M  
  4,5,8 
Merrill,C  
 9,7,6
Ct EA4, Sat, 4/12 10:05AM  
Heath,C  
  5,6,6 
Shah,C  
 11,8,6
Ct EA7, Sat, 4/12 10:05AM  
Raskin Lantos,J  
  (7),7,3,1 
Narayanan,H  
 (8),(9),5,5,8
Ct EA9, Sat, 4/12 10:05AM  
Rho,J  
  4,2,3 
Semis
McIntyre,M  
 1,1,6
Ct EA2, Sat, 4/12 3:00PM  
Heath,C  
  (10),7,(12),8,5 
Raskin Lantos,J  
 (8),7,8,5
Ct EA7, Sat, 4/12 3:00PM  
Narayanan,H  
  (10),5,(7),8,7 
Finals
McIntyre,M  
 9,7,(6),9
Winner: Raskin Lantos,J
3,6,(10),(12),7
Ct EA2, Sun, 4/13 11:00AM  
Raskin Lantos,J  
  8,5,6 
3/4 Playoff
Heath,C  
 
Winner: Heath,C
10,6,8
Ct EA1, Sun, 4/13 11:45AM  
Narayanan,H