Tournament Draw
Round 32
Saleem,Arhum [Alpharetta,GA]    
Ct PRN1, Fri, 3/14 1:35PM  
Woodworth,Charles K [Weston,MA]    
Odrich,Jarett M [Greenwich,CT]    
Ct PRN10, Fri, 3/14 1:35PM  
Zeitels,Jonathan M [Warren,NJ]    
Reed,Max D [Lebanon,NH]    
Ct PRN9, Fri, 3/14 1:35PM  
Rohrbach,Robert C. [Greenwich,CT]    
Cortes,Joseph [Cambridge,MA]    
Ct PRN8, Fri, 3/14 1:35PM  
Murphy,Hayes [Greenwich,CT]    
Kelly,Atticus D [Hartford,CT]    
Ct PRN7, Fri, 3/14 1:35PM  
10  Rohrbach,John C. [Greenwich,CT]    
11  Heumann,Alvin [Southport,NY]    
Ct PRN6, Fri, 3/14 12:55PM  
12  Watson,James B. [Darien,CT]    
13  Ubina,Senen [Greenwich,CT]    
Ct PRN5, Fri, 3/14 12:55PM  
14  Anton,Spencer [Winchester,MA]    
15  Fitzgerald,John C    
Ct PRN5, Fri, 3/14 1:35PM  
16  Brownell,Timmy [Belmont,MA]    
17  Hsue,Derek [San Francisco,CA]    
Ct PRN3, Fri, 3/14 1:35PM  
18  Francis,Benjamin [Baltimore,MD]    
19  Stone,Andrew [Wynnewood,PA]    
Ct PRN10, Fri, 3/14 12:55PM  
20  Hughes,Josh [Malvern,PA]    
21  Kenny,Sean E. [Villanova,PA]    
Ct PRN7, Fri, 3/14 12:55PM  
22  Blake,Mason A. [Philadelphia,PA]    
23  Muran,Andrew C. [Brookville,NY]    
Ct PRN2, Fri, 3/14 1:35PM  
24  Kingshott,Thomas [Greenwich,CT]    
25  Larson,Anders [Brooklyn,NY]    
Ct PRN6, Fri, 3/14 1:35PM  
26  Ong,Kenan [Chatham,NJ]    
27  Losty,James A [Radnor,PA]    
Ct PRN8, Fri, 3/14 12:55PM  
28  Ripka,Mason [New York,NY]    
29  Epley,Samuel C. [Old Greenwich,CT]    
Ct PRN9, Fri, 3/14 12:55PM  
30  Ming,Bransten [Philadelphia,PA]    
31  Giegerich,Brian A [Wyndmoor,PA]    
Ct PRN4, Fri, 3/14 1:35PM  
32  Broadwater,Pierson R. [Bronxville,NY]    
Round 16
Saleem,A  
 7,4,7
Ct PRN1, Fri, 3/14 6:55PM  
Zeitels,J  
  (5),9,14,5 
Reed,M  
 9,4,6
Ct PRN3, Fri, 3/14 6:55PM  
Murphy,H  
  4,6,11 
Kelly,A  
 (8),8,7,1
Ct PRN4, Fri, 3/14 6:55PM  
Watson,J  
  (9),10,4,(10),8 
Ubina,S  
 (8),1,6,7
Ct PRN6, Fri, 3/14 6:55PM  
Brownell,T  
  3,5,6 
Hsue,D  
 7,6,4
Ct PRN7, Fri, 3/14 6:55PM  
Hughes,J  
  (7),7,10,2 
Blake,M  
 9,10,7
Ct PRN1, Fri, 3/14 6:15PM  
Kingshott,T  
  7,8,7 
Larson,A  
 3,2,3
Ct PRN6, Fri, 3/14 6:15PM  
Ripka,M  
  (4),6,7,6 
Ming,B  
 (5),(8),4,9,4
Ct PRN7, Fri, 3/14 6:15PM  
Giegerich,B  
  7,(7),(2),2,9 
Quarters
Saleem,A  
 11,11,8
Ct PRN1, Sat, 3/15 1:00PM  
Murphy,H  
  9,(16),(5),11,3 
Kelly,A  
 5,8,4
Ct PRN3, Sat, 3/15 1:00PM  
Brownell,T  
  4,3,4 
Hsue,D  
 (8),5,8,7
Ct PRN5, Sat, 3/15 1:00PM  
Kingshott,T  
  7,6,6 
Ripka,M  
 (8),(6),6,11,9
Ct PRN7, Sat, 3/15 1:00PM  
Ming,B  
  7,6,12 
Semis
Murphy,H  
 (10),6,8,4
Ct PRN3, Sat, 3/15 6:15PM  
Kelly,A  
  11,9,(11),(9),12 
Hsue,D  
 7,6,9
Ct PRN5, Sat, 3/15 6:15PM  
Ming,B  
  (10),8,11,(6),8 
Finals
Murphy,H  
 (13),3,7,(9),7
Winner: Murphy,H
8,(6),6,8
Ct PRN1, Sun, 3/16 11:45AM  
Hsue,D  
  (10),(9),16,5,9 
3/4 Playoff
Kelly,A  
 
Winner: Ming,B
10,5,9
Ct PRN6, Sun, 3/16 10:15AM  
Ming,B