Tournament Draw
Round 32
Sobhy,Sabrina [Sea Cliff,NY]    
Ct PRN1, Fri, 3/14 12:15PM  
Shonrock,Abigail [Bryn Mawr,PA]    
Danforth,Carey [Greenwich,CT]    
Ct PRN2, Fri, 3/14 12:15PM  
Mullaney,Devin [Boston,MA]    
Uible,Emma [New Richmond,OH]    
Ct PRN3, Fri, 3/14 12:15PM  
Molani,Zainab [Lake Zurich,IL]    
Melby,M. Grayson [Wyndmoor,PA]    
Ct PRN4, Fri, 3/14 12:15PM  
Huchro,Christina L [Scarborough,NY]    
East,Caroline    
Ct PRN5, Fri, 3/14 12:15PM  
10  Roberts,Emma [Wellesley,MA]    
11  Johnston,Lauren B. [Swarthmore,PA]    
Ct PRN6, Fri, 3/14 12:15PM  
12  Feeley,Kate G. [Greenwich,CT]    
13  Losty,Margaux [Radnor,PA]    
Ct PRN7, Fri, 3/14 12:15PM  
14  Scherl,Hannah [Englewood,NJ]    
15  Sherwood,Emily B [Brooklyn,NY]    
Ct PRN8, Fri, 3/14 12:15PM  
16  Leonard,Kayley M [Harrison,NY]    
17  Fiechter,Olivia H [Philadelphia,PA]    
Ct PRN9, Fri, 3/14 12:15PM  
18  Leizman,Lauren B. [Pepper Pike,OH]    
19  Lehman,Jocelyn M. [Greenwich,CT]    
Ct PRN10, Fri, 3/14 12:15PM  
20  Maity,Selena P. [Bryn Mawr,PA]    
21  Bell,Sarah [Boston,MA]    
Ct PRN9, Fri, 3/14 11:35AM  
22  Manning,Anna Marie [Wynnewood,PA]    
23  Friedman,Nicole T. [Great Neck,NY]    
Ct PRN10, Fri, 3/14 11:35AM  
24  Hirshberg,Isabel W [Elkins Park,PA]    
25  Davis,Jennifer L [Wilmington,DE]    
Ct PRN1, Fri, 3/14 12:55PM  
26  Brownell,Rebecca [Boston,MA]    
27  Fulton,Addie B [Fairfield,CT]    
Ct PRN2, Fri, 3/14 12:55PM  
28  Keating,Kira E. [Princeton,NJ]    
29  Rowe,Lucy [Bryn Mawr,PA]    
Ct PRN3, Fri, 3/14 12:55PM  
30  Dadabbo,Tatyanna H. [Bloomfield Hills,MI]    
31  Canning,Caroline E. [Philadelphia,PA]    
Ct PRN4, Fri, 3/14 12:55PM  
32  Sedky,Reeham [Sammamish,WA]    
Round 16
Sobhy,S  
 5,4,1
Ct PRN1, Fri, 3/14 5:35PM  
Danforth,C  
  0,9,6 
Uible,E  
 4,8,3
Ct PRN3, Fri, 3/14 5:35PM  
Huchro,C  
  0,3,9 
East,C  
 4,7,7
Ct PRN4, Fri, 3/14 5:35PM  
Feeley,K  
  8,(4),5,8 
Losty,M  
 1,(9),5,7
Ct PRN6, Fri, 3/14 5:35PM  
Leonard,K  
  1,5,5 
Fiechter,O  
 3,0,1
Ct PRN7, Fri, 3/14 5:35PM  
Lehman,J  
  6,(10),(8),7,8 
Bell,S  
 5,8,6
Ct PRN6, Fri, 3/14 4:55PM  
Hirshberg,I  
  7,8,4 
Davis,J  
 4,4,5
Ct PRN3, Fri, 3/14 6:15PM  
Keating,K  
  7,2,6 
Rowe,L  
 4,7,3
Ct PRN4, Fri, 3/14 6:15PM  
Sedky,R  
  1,3,1 
Quarters
Sobhy,S  
 1,4,4
Ct PRN4, Sat, 3/15 12:15PM  
Uible,E  
  (5),1,8,9 
East,C  
 9,8,5
Ct PRN5, Sat, 3/15 12:15PM  
Leonard,K  
  4,8,8 
Fiechter,O  
 3,2,1
Ct PRN6, Sat, 3/15 12:15PM  
Bell,S  
  10,7,10 
Davis,J  
 10,11,9
Ct PRN7, Sat, 3/15 12:15PM  
Sedky,R  
  1,2,2 
Semis
Sobhy,S  
 2,3,2
Ct PRN1, Sat, 3/15 6:15PM  
Leonard,K  
  DF 
Fiechter,O  
 3,3,3
Ct PRN7, Sat, 3/15 6:15PM  
Sedky,R  
  3,10,4 
Finals
Sobhy,S  
 4,8,3
Winner: Sobhy,S
6,2,11
Ct PRN1, Sun, 3/16 11:00AM  
Sedky,R  
  6,8,9 
3/4 Playoff
Leonard,K  
 
Winner: Fiechter,O
(9),9,6,4
Ct PRN6, Sun, 3/16 11:00AM  
Fiechter,O