Tournament Draw
Round 32
Stefanoni,Marina E [Darien,CT]    
Ct LAW1, Fri, 3/14 10:05AM  
Pellegrino,Caroline [New Canaan,CT]    
Burt,Caroline E [Newtown Square,PA]    
Ct LAW2, Fri, 3/14 10:05AM  
Seckendorf,Lily [New York,NY]    
Anand,Avni [Saratoga,CA]    
Ct LAW3, Fri, 3/14 10:05AM  
Leonard,Christina [Brooklyn,NY]    
Lungstrum,Ella [Brooklyn,NY]    
Ct LAW4, Fri, 3/14 10:05AM  
Lakhotia,Esha [Saratoga,CA]    
Park,Eujung G [Lutherville,MD]    
Ct LAW5, Fri, 3/14 10:05AM  
10  Kitahata,Andrea [Hillsborough,CA]    
11  Cummings,Katerina [Weston,MA]    
Ct LAW6, Fri, 3/14 10:05AM  
12  Velazquez,Sophia [Brooklyn,NY]    
13  Carney,Emma T. [New Canaan,CT]    
Ct LAW7, Fri, 3/14 10:05AM  
14  Chai,Julia H. [Rye,NY]    
15  Whoriskey,Maddie Q. [Brooklyn,NY]    
Ct LAW8, Fri, 3/14 10:05AM  
16  Robinson,Olivia [New York,NY]    
17  Manning,Ashley [Rye,NY]    
Ct LAW9, Fri, 3/14 10:05AM  
18  Ho,Sho Sho L [Los Altos Hills,CA]    
19  Mashek,Rachel L. [Swarthmore,PA]    
Ct LAW4, Fri, 3/14 9:30AM  
20  Stoltz,McKenna [Bronxville,NY]    
21  Ervasti,Lark [Brooklyn,NY]    
Ct LAW5, Fri, 3/14 9:30AM  
22  Verma,Priya R. [Rumson,NJ]    
23  Woodward,Harbour [Bedford Corners,NY]    
Ct LAW6, Fri, 3/14 9:30AM  
24  Huffman,Binney B [Greenwich,CT]    
25  Glaser,Katherine A [Villanova,PA]    
Ct LAW7, Fri, 3/14 9:30AM  
26  Shatzman,Alexis [Newtown Square,PA]    
27  Bye    
Ct LAW8,  
28  Mital,Nina [West Harrison,NY]    
29  Curran,Julia A [Bronxville,NY]    
Ct LAW9, Fri, 3/14 9:30AM  
30  Valvani,Noor [New York City,NY]    
31  Fraser,Pippa [Bronxville,NY]    
Ct LAW10, Fri, 3/14 9:30AM  
32  Sreedhar,Meghna [Berwyn,PA]    
Round 16
Stefanoni,M  
 2,2,2
Ct LAW1, Fri, 3/14 2:10PM  
Burt,C  
  9,6,(9),(6),9 
Anand,A  
 4,3,4
Ct LAW2, Fri, 3/14 2:10PM  
Lakhotia,E  
  5,2,7 
Park,E  
 5,3,2
Ct LAW4, Fri, 3/14 2:10PM  
Velazquez,S  
  (10),7,4,7 
Carney,E  
 4,11,(9),(6),7
Ct LAW5, Fri, 3/14 2:45PM  
Robinson,O  
  4,2,0 
Manning,A  
 5,7,5
Ct LAW9, Fri, 3/14 2:45PM  
Stoltz,M  
  9,3,4 
Ervasti,L  
 2,8,7
Ct LAW1, Fri, 3/14 2:45PM  
Huffman,B  
  5,0,5 
Glaser,K  
 9,9,4
Ct LAW2, Fri, 3/14 2:45PM  
Mital,N  
  DF 
Valvani,N  
 4,(7),6,6
Ct LAW4, Fri, 3/14 2:45PM  
Sreedhar,M  
  2,5,0 
Quarters
Stefanoni,M  
 1,4,2
Ct PRN6, Sat, 3/15 9:00AM  
Anand,A  
  11,6,4 
Park,E  
 8,9,(8),(4),2
Ct PRN7, Sat, 3/15 9:00AM  
Robinson,O  
  6,4,4 
Manning,A  
 (7),9,9,7
Ct PRN1, Sat, 3/15 9:30AM  
Huffman,B  
  6,5,6 
Glaser,K  
 6,6,(8),10
Ct PRN3, Sat, 3/15 9:30AM  
Sreedhar,M  
  4,1,4 
Semis
Stefanoni,M  
 1,4,8
Ct PRN1, Sat, 3/15 3:15PM  
Robinson,O  
  11,6,11 
Manning,A  
 8,3,4
Ct PRN7, Sat, 3/15 3:15PM  
Sreedhar,M  
  3,5,6 
Finals
Stefanoni,M  
 7,6,2
Winner: Stefanoni,M
5,(8),(8),4,2
Ct PRN1, Sun, 3/16 10:15AM  
Sreedhar,M  
  9,9,5 
3/4 Playoff
Robinson,O  
 
Winner: Manning,A
(8),8,7,5
Ct PRN2, Sun, 3/16 11:45AM  
Manning,A