Tournament Draw
Round 32
Worth,Tiber M. [Brooklyn,NY]    
Ct 1, Fri, 3/1 4:30PM  
Lehv,Peter [New York,NY]    
Evans,William H [New York,NY]    
Ct 2, Fri, 3/1 4:30PM  
Somerby,Henry [Brooklyn,NY]    
Goldberg,Isaiah Z. [Englewood,NJ]    
Ct 3, Fri, 3/1 4:30PM  
Braff,Charles E [Locust Valley,NY]    
Saviano,Luke [Harrison,NY]    
Ct 4, Fri, 3/1 4:30PM  
Bernhard,Alexander [New York,NY]    
Williams,Robert [Bronx,NY]    
Ct 15, Fri, 3/1 4:30PM  
10  Keller,Pk [Rye,NY]    
11  Carlsson,Jon [Chatham,NJ]    
Ct 7, Fri, 3/1 4:30PM  
12  Santry,Dana A. [Greenwich,CT]    
13  Giraldo,Mateo [Stamford,CT]    
Ct 6, Fri, 3/1 4:30PM  
14  Mukherjee,Arin J. [Princeton,NJ]    
15  Zirinis,Basil [Greenwich,CT]    
Ct 8, Fri, 3/1 4:30PM  
16  Mattson,Charles F. [Rye,NY]    
17  Lazor,Matthew [W Hartford,CT]    
Ct 9, Fri, 3/1 4:30PM  
18  Whittemore,Thomas H. [West Hartford,CT]    
19  Sands,Ryan [New York,NY]    
Ct 14, Fri, 3/1 4:30PM  
20  Larkin,Charles W. [Wyndmoor,PA]    
21  Villani,Robert I [Bedford,NY]    
Ct 5, Fri, 3/1 4:30PM  
22  Barroso,Hugo [Bronx,NY]    
23  Lovejoy,Samuel M. [Branford,CT]    
Ct 4, Fri, 3/1 5:20PM  
24  Durfee,Teddy [Bedford Hills,NY]    
25  Velazquez,Maxwell [Brooklyn,NY]    
Ct 10, Fri, 3/1 4:30PM  
26  Polyakov,Dennis [Norwalk,CT]    
27  Suratt,Tate [Brooklyn,NY]    
Ct 11, Fri, 3/1 4:30PM  
28  Amir,Yassin [Tuckahoe,NY]    
29  Nagaraj,Kedar [Medina,WA]    
Ct 12, Fri, 3/1 4:30PM  
30  Mazzarelli,James S. [Philadelphia,PA]    
31  Mazzarelli,Christian [Philadelphia,PA]    
Ct 13, Fri, 3/1 4:30PM  
32  Koeppel,Cole [Boston,MA]    
Round 16
Worth,T  
 1,0,3
Ct 14, Sat, 3/2 8:00AM  
Somerby,H  
  5,10,8 
Goldberg,I  
 5,6,7
Ct 5, Sat, 3/2 8:30AM  
Bernhard,A  
  5,3,6 
Williams,R  
 7,4,7
Ct 6, Sat, 3/2 8:30AM  
Carlsson,J  
  DF 
Giraldo,M  
 (6),7,7,10
Ct 15, Sat, 3/2 9:35AM  
Mattson,C  
  0,0,0 
Lazor,M  
 11,8,3
Ct 1, Sat, 3/2 8:30AM  
Larkin,C  
  7,2,4 
Villani,R  
 (7),5,10,(14),1
Ct 2, Sat, 3/2 8:30AM  
Durfee,T  
  3,10,4 
Velazquez,M  
 0,7,7
Ct 3, Sat, 3/2 8:30AM  
Amir,Y  
  6,3,4 
Nagaraj,K  
 2,10,10
Ct 4, Sat, 3/2 8:30AM  
Koeppel,C  
  9,3,7 
Quarters
Worth,T  
 2,4,3
Ct 1, Sat, 3/2 11:30AM  
Goldberg,I  
  4,(6),10,11 
Williams,R  
 9,7,4
Ct 3, Sat, 3/2 12:35PM  
Mattson,C  
  (7),7,(5),8,1 
Lazor,M  
 3,3,10
Ct 2, Sat, 3/2 11:30AM  
Durfee,T  
  7,3,(8),8 
Velazquez,M  
 7,10,8
Ct 3, Sat, 3/2 11:35AM  
Koeppel,C  
  4,7,6 
Semis
Worth,T  
 8,6,6
Ct 9, Sun, 3/3 8:00AM  
Mattson,C  
  10,(3),9,8 
Lazor,M  
 8,4,2
Ct 8, Sun, 3/3 8:00AM  
Koeppel,C  
  4,7,(7),(9),5 
Finals
Worth,T  
 8,5,10
Winner: Worth,T
7,4,7
Ct 3, Sun, 3/3 11:00AM  
Koeppel,C  
  6,(8),4,(6),5 
3/4 Playoff
Mattson,C  
 
Winner: Lazor,M
10,6,(12),9
Ct 4, Sun, 3/3 11:00AM  
Lazor,M