Tournament Draw
Round 32
Aube,Claire E. [Rye,NY]    
 
Bye    
Cummings,Katerina [Weston,MA]    
Ct 4, Fri, 3/1 4:00PM  
Worcester,Hope [Lyme,CT]    
Pellegrino,Caroline [New Canaan,CT]    
Ct 5, Fri, 3/1 4:00PM  
Lehv,Clara [New York,NY]    
Showers,Isabel P [Rye,NY]    
Ct 9, Fri, 3/1 4:00PM  
Seckendorf,Lily [New York,NY]    
Fox,Bunny K [Wellesley,MA]    
 
10  Bye    
11  Turnage,Bethany [New Haven,CT]    
Ct 7, Fri, 3/1 4:00PM  
12  McElroy,Katherine S. [Brookline,MA]    
13  Seymour,Grace [Brooklyn,NY]    
Ct 8, Fri, 3/1 4:00PM  
14  Faughnan,Mackenzie [Greenwich,CT]    
15  Bye    
 
16  Lentz,Elizabeth [Philadelphia,PA]    
17  Sun,Brittany Y [Titusville,NJ]    
 
18  Bye    
19  Whoriskey,Maddie Q. [Brooklyn,NY]    
Ct 6, Fri, 3/1 4:00PM  
20  Carney,Emma T. [New Canaan,CT]    
21  Stefanoni,Marina E [Darien,CT]    
Ct 10, Fri, 3/1 4:00PM  
22  Keller,Katie [Rye,NY]    
23  Bye    
 
24  Velazquez,Sophia [Brooklyn,NY]    
25  Mital,Nina [West Harrison,NY]    
Ct 12, Fri, 3/1 4:00PM  
26  O'connor,Erin [Greenwich,CT]    
27  Tan,Stephanie [Short Hills,NJ]    
Ct 11, Fri, 3/1 4:00PM  
28  Ervasti,Lark [Brooklyn,NY]    
29  Fraser,Pippa [Bronxville,NY]    
Ct 3, Fri, 3/1 5:10PM  
30  Chen,Megan N. [West Harrison,NY]    
31  Bye    
 
32  Martin,Gabriela [New Haven,CT]    
Round 16
Aube,C  
 
Ct 10, Sat, 3/2 10:30AM  
Cummings,K  
  (5),(8),10,7,5 
Pellegrino,C  
 4,9,10
Ct 11, Sat, 3/2 10:30AM  
Seckendorf,L  
  1,1,2 
Fox,B  
 
Ct 12, Sat, 3/2 10:30AM  
Turnage,B  
  0,0,0 
Seymour,G  
 DF
Ct 13, Sat, 3/2 10:30AM  
Lentz,E  
   
Sun,B  
 
Ct 14, Sat, 3/2 10:30AM  
Carney,E  
  5,6,6 
Stefanoni,M  
 1,1,3
Ct 15, Sat, 3/2 10:30AM  
Velazquez,S  
   
Mital,N  
 1,0,2
Ct 2, Sat, 3/2 10:30AM  
Ervasti,L  
  9,(8),(7),5,8 
Chen,M  
 (8),3,7,3
Ct 1, Sat, 3/2 10:30AM  
Martin,G  
   
Quarters
Aube,C  
 3,9,5
Ct 14, Sat, 3/2 1:30PM  
Seckendorf,L  
  1,3,8 
Fox,B  
 3,2,9
Ct 13, Sat, 3/2 1:30PM  
Lentz,E  
  1,9,10 
Sun,B  
 2,(9),7,4
Ct 12, Sat, 3/2 1:30PM  
Stefanoni,M  
  8,5,2 
Ervasti,L  
 (3),7,7,5
Ct 10, Sat, 3/2 1:30PM  
Martin,G  
  5,9,10 
Semis
Aube,C  
 (4),6,4,1
Ct 12, Sun, 3/3 8:40AM  
Fox,B  
  (5),9,8,5 
Stefanoni,M  
 9,3,6
Ct 13, Sun, 3/3 8:40AM  
Martin,G  
  8,10,6 
Finals
Aube,C  
 (4),13,7,6
Winner: Aube,C
(8),9,5,7
Ct 9, Sun, 3/3 11:40AM  
Martin,G  
  6,(8),13,4 
3/4 Playoff
Fox,B  
 
Winner: Stefanoni,M
(4),7,5,(8),8
Ct 8, Sun, 3/3 11:40AM  
Stefanoni,M