Tournament Draw
Round 32
Glaser,Andrew T [Villanova,PA]    
Ct 1, Sat, 2/15 9:45AM  
Nemani,Dhruv [Saratoga,CA]    
Thomas,Joshua [Cupertino,CA]    
Ct 14, Sat, 2/15 9:10AM  
Mukhin,Artemy [New York,NY]    
Herbert,Graeme G [Bryn Mawr,PA]    
Ct 4, Sat, 2/15 9:45AM  
Klein,Max P. [Brooklyn,NY]    
Clifford,Charlie [Bronxville,NY]    
Ct 6, Sat, 2/15 9:45AM  
Eun,Bennett [New York,NY]    
Patel,Zane [Palo Alto,CA]    
Ct 7, Sat, 2/15 9:45AM  
10  Graziano,Christian [Greenwich,CT]    
11  Athar,Imad H [Avon,CT]    
Ct 11, Sat, 2/15 9:45AM  
12  Haq,Ahmad [Santa Clara,CA]    
13  Cukierman,Nathan [West Hartford,CT]    
Ct 13, Sat, 2/15 9:45AM  
14  Mehnert,Alex [Houston,TX]    
15  Mathew,Arjith [Haymarket,VA]    
Ct 14, Sat, 2/15 9:45AM  
16  Rosini,Justin M [Gladwyne,PA]    
17  Arader,Alexander J [New York City,NY]    
Ct 1, Sat, 2/15 10:25AM  
18  Velasco,Oliver [Greenwich,CT]    
19  Dartnell,Alexander [Greenwich,CT]    
Ct 4, Sat, 2/15 10:25AM  
20  Wiser,Rustin D [Bronxville,NY]    
21  Elmarassy,Mero [Santa Clara,CA]    
Ct 6, Sat, 2/15 10:25AM  
22  Raine,Henry W. [Greenwich,CT]    
23  Kim,Ryan [New York,NY]    
Ct 7, Sat, 2/15 10:25AM  
24  Mitchell,Isaac L [Baltimore,MD]    
25  Wang,Brandon [Millburn,NJ]    
Ct 11, Sat, 2/15 10:25AM  
26  Levy,Eli [Williamstown,MA]    
27  Poirier,Hudson [Wellesley,MA]    
Ct 13, Sat, 2/15 10:25AM  
28  Tang,Wenqing [Villanova,PA]    
29  Agger,Nick [Brooklyn,NY]    
Ct 14, Sat, 2/15 10:25AM  
30  Hodgson,Johan [Riverside,CT]    
31  Kohn,Zane [Scarsdale,NY]    
Ct 1, Sat, 2/15 11:05AM  
32  Srivastava,Rishi [Berwyn,PA]    
Round 16
Glaser,A  
 3,3,5
Ct 3, Sat, 2/15 3:55PM  
Mukhin,A  
  4,(9),(6),7,10 
Herbert,G  
 11,10,5
Ct 2, Sat, 2/15 4:30PM  
Eun,B  
  8,3,6 
Patel,Z  
 9,4,3
Ct 3, Sat, 2/15 4:30PM  
Haq,A  
  7,9,3 
Cukierman,N  
 5,(7),9,6
Ct 5, Sat, 2/15 4:30PM  
Rosini,J  
  4,5,1 
Arader,A  
 8,10,9
Ct 2, Sat, 2/15 5:05PM  
Wiser,R  
  7,(4),6,7 
Elmarassy,M  
 (8),7,6,3
Ct 3, Sat, 2/15 5:05PM  
Mitchell,I  
  4,7,5 
Wang,B  
 3,5,1
Ct 5, Sat, 2/15 5:05PM  
Poirier,H  
  9,8,5 
Agger,N  
 9,(10),11,7
Ct 2, Sat, 2/15 5:40PM  
Srivastava,R  
  2,2,1 
Quarters
Glaser,A  
 6,7,7
Ct 1, Sun, 2/16 11:05AM  
Eun,B  
  9,12,8 
Patel,Z  
 (7),(7),5,6,5
Ct 3, Sun, 2/16 11:05AM  
Rosini,J  
  7,(9),6,8 
Wiser,R  
 10,(10),8,6
Ct 4, Sun, 2/16 11:05AM  
Mitchell,I  
  7,9,7 
Wang,B  
 2,3,(10),7
Ct 5, Sun, 2/16 11:05AM  
Srivastava,R  
  5,5,4 
Semis
Glaser,A  
 4,6,5
Ct 4, Sun, 2/16 4:35PM  
Rosini,J  
  7,9,(13),8 
Mitchell,I  
 6,6,(8),7
Ct 5, Sun, 2/16 4:35PM  
Srivastava,R  
  4,8,6 
Finals
Glaser,A  
 4,9,3
Winner: Glaser,A
(8),7,3,5
Ct 4, Mon, 2/17 12:05PM  
Srivastava,R  
  2,5,7 
3/4 Playoff
Rosini,J  
 
Winner: Rosini,J
(5),6,7,(8),9
Ct 3, Mon, 2/17 12:05PM  
Mitchell,I