Tournament Draw
Round 32
Rosini,Thomas P [Gladwyne,PA]    
Ct CP5, Sat, 1/18 11:45AM  
Feinstein,Nathan H [Pittsburgh,PA]    
Velazquez,Maxwell [Brooklyn,NY]    
Ct CP1, Sat, 1/18 12:25PM  
Hogan,Tom [Malvern,PA]    
Wurts,Merritt W. [Wyndmoor,PA]    
Ct CP11, Sat, 1/18 12:25PM  
Sankuratri,Yeshwin [Audubon,PA]    
Clayton,Taylor B. [Rye,NY]    
Ct CP3, Sat, 1/18 12:25PM  
Gambhir,Shaam P [Berwyn,PA]    
McIntyre,Myles [Andover,MA]    
Ct CP4, Sat, 1/18 12:25PM  
10  Charlton,Harry T [Bronxville,NY]    
11  Saxena,Sameer [Newtown Square,PA]    
Ct CP5, Sat, 1/18 12:25PM  
12  Bulbulia, Jacob [Short Hills,NJ]    
13  Fournaris,Thomas R [Philadelphia,PA]    
Ct CP1, Sat, 1/18 1:05PM  
14  Shah,Christian [Villanova,PA]    
15  Wen,Collin [Short Hills,NJ]    
Ct CP2, Sat, 1/18 1:05PM  
16  Leonard,Brian F. [Harrison,NY]    
17  Santry,Dana A. [Greenwich,CT]    
Ct CP3, Sat, 1/18 1:05PM  
18  Rho,Jackson [Princeton,NJ]    
19  Henderson,Pierce P [Greenwich,CT]    
Ct CP4, Sat, 1/18 1:05PM  
20  Aube,William (Mac) [Rye,NY]    
21  Nam,Zach [New York,NY]    
Ct CP5, Sat, 1/18 1:05PM  
22  Chen,Ryan A. [West Harrison,NY]    
23  Roshkoff,Blake A [Villanova,PA]    
Ct CP1, Sat, 1/18 1:45PM  
24  Orr,Maxwell E [Haverford,PA]    
25  Stoltz,Conner [Bronxville,NY]    
Ct CP2, Sat, 1/18 1:45PM  
26  Joyce,Graham [Haverford,PA]    
27  Wilkinson,Nick J. [New Haven,CT]    
Ct CP3, Sat, 1/18 1:45PM  
28  Lam,Gordon [Lake Oswego,OR]    
29  Huberman,Morgan [New York,NY]    
Ct CP4, Sat, 1/18 1:45PM  
30  Ho,John P [Los Altos Hills,CA]    
31  Minnis,Andrew [New York,NY]    
Ct CP5, Sat, 1/18 1:45PM  
32  Spizzirri,Nicholas [Greenwich,CT]    
Round 16
Rosini,T  
 3,8,0
Ct CP6, Sat, 1/18 6:25PM  
Hogan,T  
  (9),9,6,(8),4 
Wurts,M  
 7,10,(9),9
Ct CP7, Sat, 1/18 6:25PM  
Gambhir,S  
  8,6,5 
McIntyre,M  
 6,6,5
Ct CP11, Sat, 1/18 7:15PM  
Bulbulia,  
  6,9,6 
Shah,C  
 8,(6),7,(5),8
Ct CP7, Sat, 1/18 7:05PM  
Leonard,B  
  5,2,2 
Santry,D  
 5,3,6
Ct CP6, Sat, 1/18 7:45PM  
Aube,W  
  8,7,(5),7 
Nam,Z  
 6,8,(8),5
Ct CP7, Sat, 1/18 7:45PM  
Orr,M  
  (5),5,8,6 
Stoltz,C  
 2,6,7
Ct CP8, Sat, 1/18 7:45PM  
Lam,G  
  5,3,7 
Huberman,M  
 8,5,(8),8
Ct CP5, Sat, 1/18 8:25PM  
Spizzirri,N  
  11,4,(9),2 
Quarters
Rosini,T  
 (9),8,6,9
Ct CP4, Sun, 1/19 1:15PM  
Gambhir,S  
  (2),2,8,4 
McIntyre,M  
 5,9,(10),10
Ct CP5, Sun, 1/19 1:15PM  
Leonard,B  
  8,5,3 
Santry,D  
 5,5,(4),(10),5
Ct CP4, Sun, 1/19 2:00PM  
Orr,M  
  4,(4),8,5 
Stoltz,C  
 (9),3,7,8
Ct CP5, Sun, 1/19 2:00PM  
Spizzirri,N  
  (6),9,8,(10),5 
Semis
Rosini,T  
 3,(6),7,6
Ct CP6, Sun, 1/19 6:30PM  
Leonard,B  
  (9),(8),4,9,8 
Santry,D  
 7,(9),(10),6,11
Ct CP6, Sun, 1/19 7:20PM  
Spizzirri,N  
  7,10,(9),0 
Finals
Leonard,B  
 8,(8),(3),9,9
Winner: Spizzirri,N
(14),4,(6),2,5
Ct CP6, Mon, 1/20 11:45AM  
Spizzirri,N  
  7,9,8 
3/4 Playoff
Rosini,T  
 
Winner: Santry,D
8,9,3
Ct CP5, Mon, 1/20 11:45AM  
Santry,D