Tournament Draw
Round 32
Robertson,Hollis [Brooklyn,NY]    
Ct CP3, Sat, 1/18 8:00AM  
Poirier,Hudson [Wellesley,MA]    
Dartnell,Alexander [Greenwich,CT]    
Ct CP4, Sat, 1/18 8:00AM  
Wiser,Rustin D [Bronxville,NY]    
Mitchell,Isaac L [Baltimore,MD]    
Ct CP5, Sat, 1/18 8:00AM  
Wen,Evan [Short Hills,NJ]    
Greppin,Chase C [Shaker Heights,OH]    
Ct CP1, Sat, 1/18 8:35AM  
Wang,Brandon [Millburn,NJ]    
Eun,Bennett [New York,NY]    
Ct CP2, Sat, 1/18 8:35AM  
10  Athar,Imad H [Avon,CT]    
11  Okonkwo,Oscar [Pittsburgh,PA]    
Ct CP3, Sat, 1/18 8:35AM  
12  Yu,Owen [Downingtown,PA]    
13  Herbert,Graeme G [Bryn Mawr,PA]    
Ct CP4, Sat, 1/18 8:35AM  
14  Cukierman,Nathan [West Hartford,CT]    
15  Thomas,Joshua [Cupertino,CA]    
Ct CP5, Sat, 1/18 8:35AM  
16  Arader,Alexander J [New York City,NY]    
17  Srivastava,Rishi [Berwyn,PA]    
Ct CP1, Sat, 1/18 9:10AM  
18  Raine,Henry W. [Greenwich,CT]    
19  Kanchi,Nikhil [Saratoga,CA]    
Ct CP2, Sat, 1/18 9:10AM  
20  Agger,Nick [Brooklyn,NY]    
21  Haq,Ahmad [Santa Clara,CA]    
Ct CP3, Sat, 1/18 9:10AM  
22  Pannu,Himanshu [San Mateo,CA]    
23  Klein,Max P. [Brooklyn,NY]    
Ct CP4, Sat, 1/18 9:10AM  
24  Patel,Zane [Palo Alto,CA]    
25  Rosini,Justin M [Gladwyne,PA]    
Ct CP5, Sat, 1/18 9:10AM  
26  Chen,Rick [Lansdale,PA]    
27  Hodgson,Johan [Riverside,CT]    
Ct CP3, Sat, 1/18 9:45AM  
28  Tang,Wenqing [Villanova,PA]    
29  Elmarassy,Mero [Santa Clara,CA]    
Ct CP4, Sat, 1/18 9:45AM  
30  Mukhin,Artemy [New York,NY]    
31  Bhatia,Rohan [Potomac,MD]    
Ct CP5, Sat, 1/18 9:45AM  
32  Tevatia,Arnav [San Francisco,CA]    
Round 16
Robertson,H  
 4,6,9
Ct CP6, Sat, 1/18 2:25PM  
Wiser,R  
  3,(9),9,10 
Mitchell,I  
 4,4,(10),3
Ct CP7, Sat, 1/18 2:25PM  
Wang,B  
  (2),(6),(8) 
Eun,B  
 7,3,(9),5
Ct CP8, Sat, 1/18 2:25PM  
Yu,O  
  9,7,8 
Cukierman,N  
 (7),10,7,(7),9
Ct CP6, Sat, 1/18 3:05PM  
Arader,A  
  7,7,11 
Srivastava,R  
 6,8,10
Ct CP7, Sat, 1/18 3:05PM  
Agger,N  
  (4),8,6,4 
Haq,A  
 5,5,3
Ct CP8, Sat, 1/18 3:05PM  
Patel,Z  
  (9),3,6,10 
Rosini,J  
 9,2,5
Ct CP6, Sat, 1/18 3:45PM  
Tang,W  
  5,8,(5),4 
Elmarassy,M  
 8,3,(8),(7),7
Ct CP7, Sat, 1/18 3:45PM  
Tevatia,A  
  5,6,3 
Quarters
Robertson,H  
 10,6,3
Ct CP4, Sun, 1/19 10:00AM  
Mitchell,I  
  10,6,(5),10 
Eun,B  
 9,(6),7,(7),6
Ct CP5, Sun, 1/19 10:00AM  
Arader,A  
  4,11,7 
Srivastava,R  
 6,4,9
Ct CP4, Sun, 1/19 10:50AM  
Haq,A  
  (8),10,9,11 
Rosini,J  
 5,(9),10,(7),9
Ct CP5, Sun, 1/19 10:50AM  
Tevatia,A  
  9,7,(7),2 
Semis
Robertson,H  
 8,4,(13),9
Ct CP6, Sun, 1/19 3:30PM  
Arader,A  
  13,7,5 
Srivastava,R  
 5,2,7
Ct CP6, Sun, 1/19 4:10PM  
Rosini,J  
  (6),5,(6),5,4 
Finals
Robertson,H  
 7,6,8
Winner: Robertson,H
8,9,4
Ct CP6, Mon, 1/20 10:15AM  
Srivastava,R  
  (8),6,9,4 
3/4 Playoff
Arader,A  
 
Winner: Arader,A
(9),8,3,11
Ct CP5, Mon, 1/20 10:15AM  
Rosini,J