Tournament Draw
Round 32
Elriani,Jack [Brooklyn,NY]    
Ct MS2, Sat, 1/18 8:00AM  
Harsh,Kyle [Weston,MA]    
Stait,Jamie [Ardmore,PA]    
Ct MS3, Sat, 1/18 8:00AM  
Gertsen,Lars [New Canaan,CT]    
Voloshin,Marc [Rochester ,NY]    
Ct MS1, Sat, 1/18 8:40AM  
Khera,Parth [Robbinsville,NJ]    
Mathias,Chris [Greenwich,CT]    
Ct MS2, Sat, 1/18 8:40AM  
Gupta,Rohan [Brooklyn,NY]    
Newman,Will [Greenwich,CT]    
Ct MS3, Sat, 1/18 8:40AM  
10  Fishman,Samuel [Brooklyn,NY]    
11  Uppuluri,Ajay N [Short Hills,NJ]    
Ct MS1, Sat, 1/18 9:20AM  
12  Shukla,Rudransh [Sunnyvale,CA]    
13  Edmands,Ike [New York,NY]    
Ct MS2, Sat, 1/18 9:20AM  
14  Lu,Zachary E [Charlotte,NC]    
15  Ko,Andrew [Lutherville-Timonium,MD]    
Ct MS3, Sat, 1/18 9:20AM  
16  Lee,Blake H [Media,PA]    
17  Athar,Omair [Avon,CT]    
Ct MS1, Sat, 1/18 10:00AM  
18  Arora,Kunal [Short Hills,NJ]    
19  Beck,Carson [Darien,CT]    
Ct MS2, Sat, 1/18 10:00AM  
20  Hecker,Oscar [Westport,CT]    
21  McLaughlin,Colten [Newtown,PA]    
Ct MS3, Sat, 1/18 10:00AM  
22  Lahorra,Ignatius [Hunting Valley,OH]    
23  Shap,Aiden [BROOKLYN,NY]    
Ct MS1, Sat, 1/18 10:40AM  
24  Moxham,Maddox [Darien,CT]    
25  Kohn,Zane [Scarsdale,NY]    
Ct MS2, Sat, 1/18 10:40AM  
26  Rose,Winston C [Greenwich,CT]    
27  Carney,Thomas [New Canaan,CT]    
Ct MS3, Sat, 1/18 10:40AM  
28  Chiang,Aiden [Princeton,NJ]    
29  Pastel,Jackson [Greenwich,CT]    
Ct MS2, Sat, 1/18 11:20AM  
30  Schwarz,Rubens [Malvern,PA]    
31  Goel,Noah E [Weston,MA]    
Ct MS3, Sat, 1/18 11:20AM  
32  Robertson,Hart [Brooklyn,NY]    
Round 16
Elriani,J  
 5,3,3
Ct MS4, Sat, 1/18 1:05PM  
Gertsen,L  
  4,8,4 
Voloshin,M  
 (10),3,8,(7),6
Ct MS5, Sat, 1/18 1:05PM  
Gupta,R  
  5,10,(9),7 
Newman,W  
 3,4,3
Ct MS5, Sat, 1/18 1:40PM  
Shukla,R  
  9,9,7 
Edmands,I  
 11,10,4
Ct MS6, Sat, 1/18 1:40PM  
Lee,B  
  7,5,6 
Athar,O  
 3,6,11
Ct MS4, Sat, 1/18 3:00PM  
Beck,C  
  (5),(9),9,2,6 
McLaughlin,C  
 0,7,7
Ct MS5, Sat, 1/18 3:00PM  
Moxham,M  
  7,2,6 
Rose,W  
 5,9,7
Ct MS6, Sat, 1/18 3:00PM  
Chiang,A  
  (7),6,(8),9,3 
Schwarz,R  
 (10),4,5,8
Ct MS6, Sat, 1/18 3:40PM  
Robertson,H  
  RE-4-0 
Quarters
Elriani,J  
 8,6,10
Ct MS4, Sun, 1/19 12:30PM  
Voloshin,M  
  7,5,11 
Newman,W  
 6,1,8
Ct MS5, Sun, 1/19 12:30PM  
Lee,B  
  7,6,4 
Athar,O  
 6,6,(6),9
Ct MS4, Sun, 1/19 1:05PM  
Moxham,M  
  7,9,10 
Chiang,A  
 3,8,11
Ct MS5, Sun, 1/19 1:05PM  
Robertson,H  
  5,5,5 
Semis
Elriani,J  
 5,5,9
Ct MS4, Sun, 1/19 5:10PM  
Newman,W  
  6,(9),7,(9),7 
Moxham,M  
 5,8,8
Ct MS4, Sun, 1/19 5:45PM  
Robertson,H  
  6,7,9 
Finals
Elriani,J  
 2,(10),3,2
Winner: Elriani,J
3,6,10
Ct MS2, Mon, 1/20 11:00AM  
Moxham,M  
  8,(5),12,8 
3/4 Playoff
Newman,W  
 
Winner: Newman,W
8,6,12
Ct MS4, Mon, 1/20 11:00AM  
Robertson,H