Tournament Draw
Round 32
Schuster,Abigail E [Timonium,MD]    
Ct CP9, Sat, 1/18 9:45AM  
Arseniev,Sofia L. [Washington Dc,DC]    
Trauber,Isabella [Greenwich,CT]    
Ct CP10, Sat, 1/18 9:45AM  
Kay,Theresa F [Haverford,PA]    
Eielson,Caroline M [Boston,MA]    
Ct CP6, Sat, 1/18 10:25AM  
Burhan,Aleezah [Wayne,PA]    
Edes,Julianne [Plano,TX]    
Ct CP7, Sat, 1/18 10:25AM  
Bell,Charlotte E [Wellesley,MA]    
Welch,Brecon [Greenwich,CT]    
Ct CP8, Sat, 1/18 10:25AM  
10  Jiang,Sofia [Alpine,NJ]    
11  Ali,Alysa [Watchung,NJ]    
Ct CP9, Sat, 1/18 10:25AM  
12  Fouts,Caroline M [Rye,NY]    
13  Cho,Chelsea Y [Andover,MA]    
Ct CP10, Sat, 1/18 10:25AM  
14  Joshi,Riddhi [Fremont,CA]    
15  Hashmi,Nasreen [Belvedere,CA]    
Ct CP6, Sat, 1/18 11:05AM  
16  Bhavsar,Jhansi D [New York,NY]    
17  Qu,Joy [Long Grove,IL]    
Ct CP7, Sat, 1/18 11:05AM  
18  Lesperance,Devon A [New York,NY]    
19  Mollenkopf,Kacey [Pittsford,NY]    
Ct CP8, Sat, 1/18 11:05AM  
20  Comai,Margaux S [Haverford,PA]    
21  Pathak,Tanmai    
Ct CP9, Sat, 1/18 11:05AM  
22  Gambhir,Maya [Berwyn,PA]    
23  Prokes,Ava [Rego Park,NY]    
Ct CP10, Sat, 1/18 11:05AM  
24  Kukadia,Khushi [Manhasset,NY]    
25  Tessitore,Nicolina M. [Wallingford,CT]    
Ct CP7, Sat, 1/18 11:45AM  
26  Duffy,Mary E [Darien,CT]    
27  Glaser,Devon J [Bryn Mawr,PA]    
Ct CP8, Sat, 1/18 11:45AM  
28  Shatzman,Devon [Newtown Square,PA]    
29  Trauber,Emma R [Greenwich,CT]    
Ct CP9, Sat, 1/18 11:45AM  
30  Mills,Eliza [Stamford,CT]    
31  Valvani,Naaz [New York,NY]    
Ct CP10, Sat, 1/18 11:45AM  
32  Klein,Josephine H. [Brooklyn,NY]    
Round 16
Schuster,A  
 4,6,4
Ct CP4, Sat, 1/18 4:25PM  
Kay,T  
  2,6,(10),8 
Eielson,C  
 9,(5),7,7
Ct CP5, Sat, 1/18 4:25PM  
Bell,C  
  9,6,9 
Welch,B  
 2,5,3
Ct CP3, Sat, 1/18 5:05PM  
Fouts,C  
  4,4,7 
Cho,C  
 4,8,15
Ct CP4, Sat, 1/18 5:05PM  
Bhavsar,J  
  4,9,7 
Qu,J  
 5,(7),7,6
Ct CP5, Sat, 1/18 5:05PM  
Mollenkopf,K  
  11,10,8 
Pathak,T  
 5,8,5
Ct CP4, Sat, 1/18 5:45PM  
Kukadia,K  
  12,4,6 
Duffy,M  
 12,8,(9),5
Ct CP5, Sat, 1/18 5:45PM  
Shatzman,D  
  3,5,(3),7 
Trauber,E  
 10,10,10
Ct CP2, Sat, 1/18 6:25PM  
Klein,J  
  7,6,4 
Quarters
Schuster,A  
 3,5,8
Ct CP6, Sun, 1/19 11:40AM  
Bell,C  
  8,(8),10,5 
Fouts,C  
 4,5,5
Ct CP7, Sun, 1/19 11:40AM  
Bhavsar,J  
  5,5,7 
Mollenkopf,K  
 5,(9),7,6
Ct CP6, Sun, 1/19 12:30PM  
Kukadia,K  
  7,9,9 
Shatzman,D  
 (7),9,8,8
Ct CP7, Sun, 1/19 12:30PM  
Klein,J  
  2,6,(6),(9),12 
Semis
Schuster,A  
 6,(7),5,6
Ct CP7, Sun, 1/19 4:50PM  
Fouts,C  
  11,(6),9,8 
Kukadia,K  
 5,(8),1,(8),6
Ct CP7, Sun, 1/19 5:40PM  
Klein,J  
  5,6,8 
Finals
Schuster,A  
 (9),(9),10,7,7
Winner: Schuster,A
1,6,9
Ct CP7, Mon, 1/20 11:00AM  
Kukadia,K  
  6,10,(1),5 
3/4 Playoff
Fouts,C  
 
Winner: Fouts,C
7,9,7
Ct CP4, Mon, 1/20 11:00AM  
Klein,J