Tournament Draw
Round 32
Glaser,Andrew T [Villanova,PA]    
Ct DREX3, Fri, 10/4 10:40AM  
Wen,Evan [Short Hills,NJ]    
Wang,Brandon [Millburn,NJ]    
Ct DREX4, Fri, 10/4 10:40AM  
Eun,Bennett [New York,NY]    
Rosini,Justin M [Gladwyne,PA]    
Ct DREX5, Fri, 10/4 10:40AM  
Hodgson,Johan [Riverside,CT]    
Wang,Alex [Malvern,PA]    
Ct DREX6, Fri, 10/4 10:40AM  
Menin,Mason [New York,NY]    
Srivastava,Rishi [Berwyn,PA]    
Ct DREX3, Fri, 10/4 11:20AM  
10  Taylor,Charlie [Sudbury,MA]    
11  Wiser,Rustin D [Bronxville,NY]    
Ct DREX4, Fri, 10/4 11:20AM  
12  Arader,Alexander J [New York,NY]    
13  Tang,Wenqing [Villanova,PA]    
Ct DREX5, Fri, 10/4 11:20AM  
14  Yu,Owen [Downingtown,PA]    
15  Greppin,Chase C [Shaker Heights,OH]    
Ct DREX6, Fri, 10/4 11:20AM  
16  Kiernan,Sean M [Brooklyn,NY]    
17  Venkatesan,Callan [San Francisco,CA]    
Ct DREX3, Fri, 10/4 12:00PM  
18  Raine,Henry W. [Greenwich,CT]    
19  Agger,Nick [Brooklyn,NY]    
Ct DREX4, Fri, 10/4 12:00PM  
20  Chen,Albert [Devon,PA]    
21  Chandra,Arhan [Minneapolis,MN]    
Ct DREX5, Fri, 10/4 12:00PM  
22  Kanchi,Nikhil [Saratoga,CA]    
23  Okonkwo,Oscar [Pittsburgh,PA]    
Ct DREX6, Fri, 10/4 12:00PM  
24  Benstock,Ethan M. [Wynnewood,PA]    
25  Tevatia,Arnav [San Francisco,CA]    
Ct DREX3, Fri, 10/4 12:40PM  
26  Athar,Imad H [Avon,CT]    
27  Elmarassy,Mero [Santa Clara,CA]    
Ct DREX4, Fri, 10/4 12:40PM  
28  Patel,Zane [Palo Alto,CA]    
29  Herbert,Graeme G [Bryn Mawr,PA]    
Ct DREX5, Fri, 10/4 12:40PM  
30  Lin JR,Hudson W. [Chicago,IL]    
31  Mukhin,Artemy [New York,NY]    
Ct DREX6, Fri, 10/4 12:40PM  
32  Robertson,Hollis [Brooklyn,NY]    
Round 16
Glaser,A  
 1,3,3
Ct DREX3, Fri, 10/4 4:20PM  
Eun,B  
  8,9,6 
Rosini,J  
 9,4,10
Ct DREX4, Fri, 10/4 4:20PM  
Menin,M  
  8,4,11 
Srivastava,R  
 2,3,1
Ct DREX3, Fri, 10/4 5:05PM  
Arader,A  
  3,8,8 
Tang,W  
 10,8,4
Ct DREX4, Fri, 10/4 5:05PM  
Kiernan,S  
  0,3,4 
Venkatesan,C  
 9,(9),2,5
Ct DREX3, Fri, 10/4 5:50PM  
Chen,A  
  6,1,(7),10 
Chandra,A  
 9,5,6
Ct DREX4, Fri, 10/4 5:50PM  
Okonkwo,O  
  RE-8-11,4-7 
Tevatia,A  
 3,7,6
Ct DREX3, Fri, 10/4 6:35PM  
Patel,Z  
  (1),7,6,6 
Lin JR,H  
 (8),10,5,9
Ct DREX4, Fri, 10/4 6:35PM  
Robertson,H  
  4,5,8 
Quarters
Glaser,A  
 5,3,3
Ct PEN1, Sat, 10/5 9:50AM  
Menin,M  
  5,7,(8),6 
Srivastava,R  
 (4),11,7,8
Ct PEN2, Sat, 10/5 9:50AM  
Kiernan,S  
  4,(11),7,7 
Venkatesan,C  
 12,6,9
Ct PEN3, Sat, 10/5 9:50AM  
Chandra,A  
  6,(11),11,3 
Tevatia,A  
 5,6,4
Ct PEN4, Sat, 10/5 9:50AM  
Robertson,H  
  5,5,5 
Semis
Glaser,A  
 6,8,8
Ct PEN1, Sat, 10/5 4:25PM  
Kiernan,S  
  (13),4,6,7 
Chandra,A  
 10,10,(8),(7),4
Ct PEN2, Sat, 10/5 4:25PM  
Robertson,H  
  (9),5,5,7 
Finals
Glaser,A  
 4,9,5
Winner: Glaser,A
(4),8,4,2
Ct PEN2, Sun, 10/6 10:15AM  
Robertson,H  
  (7),6,6,(6),3 
3/4 Playoff
Kiernan,S  
 
Winner: Kiernan,S
(9),7,9,3
Ct PEN4, Sun, 10/6 10:15AM  
Chandra,A