Tournament Draw
Round 32
Keller,Patrick [Rye,NY]    
Ct LT1, Fri, 6/7 3:30PM  
Sarbinowski,William [Darien,CT]    
Park,Sean [Blue Bell,PA]    
Ct LT2, Fri, 6/7 3:30PM  
Hemingson,Josh C [Short Hills,NJ]    
Dunn,Hudson F. [Narragansett,RI]    
Ct LT3, Fri, 6/7 3:30PM  
Thrasher,Mac [Atlanta,GA]    
Merrill,James G. [Locust Valley,NY]    
Ct LT4, Fri, 6/7 3:30PM  
Braff,Charles E [Locust Valley,NY]    
Park,Winston [Baltimore,MD]    
Ct LT6, Fri, 6/7 4:00PM  
10  Kassabian,Carl [Atlanta,GA]    
11  Yap,Saechow [Pepper Pike,OH]    
Ct LT5, Fri, 6/7 4:00PM  
12  Sprecher,Jordan [Rye Brook,NY]    
13  Okurowski,William [Concord,MA]    
Ct LT4, Fri, 6/7 4:00PM  
14  Kontulis,James [New Canaan,CT]    
15  Burke,William S. [Rye,NY]    
Ct LT3, Fri, 6/7 4:00PM  
16  Beeson,David [Riverside,CT]    
17  Wang,Matthew [Malvern,PA]    
Ct LT2, Fri, 6/7 4:00PM  
18  Farr,Ewan [Rye,NY]    
19  Glaser,Andrew T [Villanova,PA]    
Ct LT1, Fri, 6/7 4:00PM  
20  Gampala,Roshan [Cupertino,CA]    
21  Nayak,Mitav [Malvern,PA]    
Ct LT6, Fri, 6/7 4:30PM  
22  Hodgson,Johan [Riverside,CT]    
23  Huffman,Walter [Greenwich,CT]    
Ct LT5, Fri, 6/7 4:30PM  
24  Athar,Daniyal [Avon,CT]    
25  Kenny,Christopher [Greenwich,CT]    
Ct LT4, Fri, 6/7 4:30PM  
26  French,Joseph [Brooklyn,NY]    
27  Avram,Robert [New York,NY]    
Ct LT3, Fri, 6/7 4:30PM  
28  Herbert,Grady G [Bryn Mawr,PA]    
29  Mullarkey,Tighe [Locust Valley,NY]    
Ct LT2, Fri, 6/7 4:30PM  
30  Ayres,Beck [New York,NY]    
31  Gilman,Nicholas [Lutherville,MD]    
Ct LT1, Fri, 6/7 4:30PM  
32  Menin,Maxwell L [New York,NY]    
Round 16
Keller,P  
 5,6,(7),3
Ct LT1, Sat, 6/8 10:10AM  
Park,S  
  8,(8),8,(11),6 
Dunn,H  
 4,5,4
Ct LT2, Sat, 6/8 10:10AM  
Braff,C  
  8,9,2 
Park,W  
 2,2,9
Ct LT3, Sat, 6/8 10:10AM  
Yap,S  
  10,7,(6),8 
Okurowski,W  
 3,4,5
Ct LT4, Sat, 6/8 10:10AM  
Beeson,D  
  3,3,3 
Wang,M  
 3,7,8
Ct LT5, Sat, 6/8 10:10AM  
Glaser,A  
  5,(6),8,8 
Nayak,M  
 4,4,8
Ct LT6, Sat, 6/8 10:10AM  
Athar,D  
  4,(6),0,6 
Kenny,C  
 3,2,7
Ct LT1, Sat, 6/8 10:50AM  
Herbert,G  
  3,9,2 
Mullarkey,T  
 6,4,7
Ct LT2, Sat, 6/8 10:50AM  
Menin,M  
  6,3,2 
Quarters
Keller,P  
 5,4,3
Ct LT1, Sat, 6/8 3:40PM  
Braff,C  
  1,5,12 
Park,W  
 3,5,10
Ct LT2, Sat, 6/8 3:40PM  
Beeson,D  
  (5),3,12,7 
Glaser,A  
 (12),9,8,(1),13
Ct LT3, Sat, 6/8 3:40PM  
Athar,D  
  2,7,(9),(10),6 
Kenny,C  
 (10),(8),7,7,2
Ct LT4, Sat, 6/8 3:40PM  
Menin,M  
  5,9,3 
Semis
Keller,P  
 8,5,(9),8
Ct LT2, Sun, 6/9 8:30AM  
Beeson,D  
  7,(7),11,8 
Athar,D  
 6,7,9
Ct LT3, Sun, 6/9 8:30AM  
Menin,M  
  6,6,(10),2 
Finals
Keller,P  
 9,5,(8),6
Winner: Keller,P
(7),(8),3,1,7
Ct LT2, Sun, 6/9 11:45AM  
Athar,D  
  7,8,(7),7 
3/4 Playoff
Beeson,D  
 
Winner: Beeson,D
4,8,1
Ct LT3, Sun, 6/9 11:45AM  
Menin,M