Tournament Draw
Round 32
Fuloria,Varun S. [Los Altos,CA]    
 
Bye    
Chen,Oliver H [Bellevue,WA]    
Ct RS 3, Fri, 6/28 12:30PM  
Ali,Umar [Murphy,TX]    
Yang,Seraph K [Fremont,CA]    
Ct RS 4, Fri, 6/28 12:30PM  
Adaya,Ahmad [Los Angeles,CA]    
Premji,Kailen [Redmond,WA]    
Ct RS 5, Fri, 6/28 12:30PM  
Shukla,Rudransh [Sunnyvale,CA]    
Goel,Noah E [Weston,MA]    
Ct RS 1, Fri, 6/28 1:00PM  
10  Saeed,Jibraan    
11  Shen,Corey C [Pasadena,California]    
Ct RS 2, Fri, 6/28 1:00PM  
12  Mohammed,Reza [Pasadena,CA]    
13  Malhotra,Neal [Saratoga,CA]    
Ct RS 3, Fri, 6/28 1:00PM  
14  Ko,Andrew [Lutherville-Timonium,MD]    
15  Sanjay,Adarsh [Bellevue,WA]    
Ct RS 4, Fri, 6/28 1:00PM  
16  Chiang,Aiden [Princeton,NJ]    
17  Robertson,Hart [Brooklyn,NY]    
Ct RS 5, Fri, 6/28 1:00PM  
18  Khan,Aayan A [San Marino,CA]    
19  Tomlin,Matthew L. [Pasadena,CA]    
Ct RS 1, Fri, 6/28 1:30PM  
20  Morgan,Grayson R [Haverford,PA]    
21  Slattery,Maximus [Newtown Square,PA]    
Ct RS 2, Fri, 6/28 1:30PM  
22  Mustafa,Faizaan [Dublin,CA]    
23  Doma,Abhinav [Fremont,CA]    
Ct RS 3, Fri, 6/28 1:30PM  
24  Edmands,Ike [New York,NY]    
25  Sharma,Rishabh [Houston,TX]    
Ct RS 4, Fri, 6/28 1:30PM  
26  Kim,John [Bellevue,WA]    
27  Jafri,Hamza [South Barrington,IL]    
Ct RS 5, Fri, 6/28 1:30PM  
28  Webster,Garrett [Los Altos,CA]    
29  Adibi,Daniel B [Haverford,PA]    
Ct RS 1, Fri, 6/28 2:00PM  
30  Wee,Christian [San Francisco,CA]    
31  Muralidaran,Siddharth [Portland,OR]    
Ct RS 2, Fri, 6/28 2:00PM  
32  Kipkalov,Ilya [San Carlos,CA]    
Round 16
Fuloria,V  
 
Ct RS 5, Fri, 6/28 4:00PM  
Ali,U  
  (9),8,4,6 
Yang,S  
 10,2,(10),4
Ct RS 1, Fri, 6/28 4:30PM  
Shukla,R  
  3,3,2 
Goel,N  
 2,3,1
Ct RS 2, Fri, 6/28 4:30PM  
Shen,C  
  5,9,2 
Malhotra,N  
 5,7,6
Ct RS 3, Fri, 6/28 4:30PM  
Chiang,A  
  6,3,0 
Robertson,H  
 2,4,2
Ct RS 4, Fri, 6/28 4:30PM  
Morgan,G  
  7,(9),9,4 
Slattery,M  
 4,6,4
Ct RS 5, Fri, 6/28 4:30PM  
Edmands,I  
  2,3,0 
Sharma,R  
 5,1,4
Ct RS 1, Fri, 6/28 5:00PM  
Webster,G  
  7,(6),9,7 
Adibi,D  
 6,3,7
Ct RS 2, Fri, 6/28 5:00PM  
Kipkalov,I  
  2,4,2 
Quarters
Fuloria,V  
 6,7,4
Ct RS 1, Sat, 6/29 11:30AM  
Shukla,R  
  6,9,7 
Shen,C  
 7,(6),11,6
Ct RS 2, Sat, 6/29 11:30AM  
Chiang,A  
  (13),5,8,5 
Robertson,H  
 1,4,(8),7
Ct RS 3, Sat, 6/29 11:30AM  
Edmands,I  
  5,9,(3),(9),4 
Sharma,R  
 9,8,9
Ct RS 4, Sat, 6/29 11:30AM  
Kipkalov,I  
  2,4,3 
Semis
Fuloria,V  
 4,5,3
Ct RS 4, Sat, 6/29 6:30PM  
Chiang,A  
  (4),(6),6,7,8 
Robertson,H  
 6,4,6
Ct RS 4, Sat, 6/29 7:05PM  
Kipkalov,I  
  2,6,7 
Finals
Fuloria,V  
 5,3,11
Winner: Fuloria,V
1,3,(8),5
Ct RS 4, Sun, 6/30 2:00PM  
Robertson,H  
  9,8,8 
3/4 Playoff
Chiang,A  
 
Winner: Kipkalov,I
8,4,4
Ct RS 2, Sun, 6/30 2:00PM  
Kipkalov,I