Hang on there...
close
close
close
close
BCWV Brandon Flores |
BCWV Alexandra Clark |
Belmont Hill JV2 Guillermo Moronta |
Brown A GregWinterLeague BornWinterLeagueExtended |
Brown Men GregWinterLeague BornWinterLeagueExtended |
Colby A Chris K Abplanalp |
Colby B Chris K Abplanalp |
Deerfield Boys JV2 Mike Silipo |
Deerfield Girls JV2 Karinne T Heise |
Eagle Hill Christopher J. Smith |
Exeter JV2 Christopher J. Smith |
Exeter JV2 Christopher J. Smith |
Fessenden JV Maxwell R Jones |
Groton Boys JV 2 David J Prockop |
Groton Girls JV2 David J Prockop |
Haverford A Niki S Clement |
HBWS Scrimmage 1 Patrick L Cosquer |
HBWS Scrimmage 2 Patrick L Cosquer |
Kent School Boys Michael Siepmann |
Kent School Girls Michael Siepmann |
Middlesex JV2 Christopher J. Smith |
Milton Girls JV2 Christopher J. Smith |
Milton JV 2 Morgan R. Poor |
Noble JV2 Rick Devereux |
Rye Middle School Olivia A. Dabinett |
Scenic City Squash Patricia Millman |
Shipley Boys Scratch Greg Born |
SquashBusters Boys Darryl Soto |
SquashBusters G2 Christopher J. Smith |
SquashBusters Girls Darryl Soto |
St. Mark's Girls JV2 Jessica Becque |
St. Paul's JV2 Christopher J. Smith |
St. Paul's JV2 Christopher J. Smith |
Swarthmore A Elpinki Clement |
Team Bill Greg Born |
Team Dan Greg Born |
Trin Scrimmage 1 Christopher J Binnie |
Trin Scrimmage 2 Christopher J Binnie |
Wesleyan Black Shona Kerr |
Wesleyan Red Shona Kerr |
Winsor JV 2 Jamie King |
|
Status | Week of | Home Team | Visiting Team | Site | Court | Blank score card |
Home Wins |
Visitor Wins |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Scheduled | Jan 9 | St. Paul's JV2 | Exeter JV2 | - | - | - | - | |
Scheduled | Jan 9 | St. Paul's JV2 | Exeter JV2 | - | - | - | - | |
Scheduled | Jan 13 | St. Paul's JV2 | Milton Girls JV2 | - | - | - | - | |
Bye | Jan 23 1:30pm | Bye | Bye | Bye | - | - | - | - |
Scheduled | Feb 16 | St. Paul's JV2 | SquashBusters Girls | SPS | - | - | - | |
Confirmed | Feb 16 3:30pm | St. Paul's JV2 | SquashBusters Boys | SPS | - | - | 9 | 1 |
Bye | Nov 3 | Bye | Bye | Bye | - | - | - | - |
Bye | Nov 3 | Bye | Bye | Bye | - | - | - | - |
Scheduled | Dec 10 | St. Paul's JV2 | Eagle Hill | SPS | - | - | - | |
Confirmed | Jan 11 3:30pm | St. Paul's JV2 | Milton JV 2 | SPS | - | - | 6 | 0 |
Scheduled | Jan 14 3:30pm | St. Paul's JV2 | St. Mark's Girls JV2 | Sps | - | - | - | |
Scheduled | Jan 18 3:30pm | St. Paul's JV2 | Groton Boys JV 2 | SPS | - | - | - | |
Scheduled | Jan 18 3:30pm | St. Paul's JV2 | Groton Girls JV2 | SPS | - | - | - | |
Confirmed | Jan 28 3:00pm | St. Paul's JV2 | Deerfield Girls JV2 | SPS | - | - | 0 | 7 |
Confirmed | Jan 28 4:00pm | St. Paul's JV2 | Deerfield Boys JV2 | SPS | - | - | 2 | 1 |
Confirmed | Feb 1 4:30pm | St. Paul's JV2 | Noble JV2 | sps | - | - | 9 | 0 |
Scheduled | Feb 8 | St. Paul's JV2 | Middlesex JV2 | SPS | - | - | - | |
Confirmed | Feb 14 | St. Paul's JV2 | Fessenden JV | SPS | - | - | 7 | 0 |
Scheduled | Feb 15 3:00pm | Belmont Hill JV2 | St. Paul's JV2 | BH | - | - | - | |
Scheduled | Nov 11 | Kent School Boys | Kent School Girls | - | - | - | - | |
Scheduled | Nov 25 9:00am | Winsor JV 2 | St. Paul's JV2 | SPS | - | - | - | |
Scheduled | Dec 1 | St. Paul's JV2 | Winsor JV 2 | SPS | - | - | - | |
Scheduled | Dec 1 | St. Paul's JV2 | Winsor JV 2 | - | - | - | - | |
Bye | Dec 6 2:45pm | St. Paul's JV2 | Bye | Bye | - | - | - | - |
Scheduled | Dec 13 2:30pm | St. Paul's JV2 | Exeter JV2 | - | - | - | - | |
Scheduled | Jan 10 | St. Paul's JV2 | Exeter JV2 | - | - | - | - | |
Scheduled | Jan 10 | St. Paul's JV2 | Fessenden JV | - | - | - | - | |
Scheduled | Jun 19 10:40am | Team Bill | Brown A | - | - | - | - | |
Scheduled | Nov 3 10:00am | Brown Men | Brown A | - | - | - | - | |
Scheduled | Nov 4 | Brown A | Brown Men | - | - | - | - | |
Bye | Nov 4 | Brown A | Bye | Bye | - | - | - | - |
Scheduled | Nov 10 | Brown A | Brown Men | - | - | - | - | |
Scheduled | Dec 27 | Winsor JV 2 | St. Paul's JV2 | - | - | - | - | |
Scheduled | Jan 19 12:00pm | Brown A | Brown Men | - | - | - | - | |
Scheduled | May 8 1:30pm | Team Bill | Brown A | - | - | - | - | |
Scheduled | Jun 14 4:00pm | Brown A | Team Dan | - | - | - | - | |
Scheduled | Jun 14 4:00pm | Team Dan | Brown Men | - | - | - | - | |
Scheduled | Oct 10 | Brown Men | Team Dan | - | - | - | - | |
Scheduled | Oct 11 5:00pm | Brown Men | Brown A | - | - | - | - | |
Scheduled | Oct 30 2:30pm | Brown Men | Brown A | - | - | - | - | |
Confirmed | Nov 10 9:30am | HBWS Scrimmage 1 | HBWS Scrimmage 2 | HWS | - | - | 3 | 6 |
Scheduled | Nov 21 5:00pm | Team Bill | Brown Men | - | - | - | - | |
Scheduled | Nov 25 2:00pm | Brown A | Team Bill | - | - | - | - | |
Scheduled | Jan 9 4:00pm | Brown A | Brown Men | - | - | - | - | |
Scheduled | Jan 15 2:00pm | Team Bill | Team Dan | - | - | - | - | |
Scheduled | Jan 19 11:00am | Brown A | Brown Men | - | - | - | - | |
Scheduled | Feb 3 10:45am | Swarthmore A | - | - | - | - | ||
Scheduled | Nov 4 3:00pm | Team Bill | Team Dan | - | - | - | - | |
Scheduled | Nov 10 3:00pm | Team Bill | Team Dan | - | - | - | - | |
Scheduled | Nov 17 5:00pm | HBWS Scrimmage 2 | HBWS Scrimmage 1 | - | - | - | - | |
Scheduled | Nov 17 6:00pm | HBWS Scrimmage 1 | HBWS Scrimmage 2 | - | - | - | - | |
Scheduled | Mar 11 5:00pm | HBWS Scrimmage 1 | HBWS Scrimmage 2 | - | - | - | - | |
Scheduled | Mar 22 11:00am | Team Bill | Team Dan | - | - | - | - | |
Scheduled | Apr 2 3:00pm | Wesleyan Black | Wesleyan Red | - | - | - | - | |
Scheduled | Apr 2 5:00pm | Wesleyan Black | Wesleyan Red | - | - | - | - | |
Scheduled | Oct 8 10:10am | Team Dan | Team Bill | - | - | - | - | |
Scheduled | Nov 8 1:00pm | Team Dan | Shipley Boys Scratch | - | - | - | - |